W dniach 24–26 września 2025 roku, w warszawskich Złotych Tarasach, odbędzie się piąta edycja Olimp Marketplace – największe w kraju wydarzenie poświęcone sprzedaży na platformach marketplace. Organizatorem wydarzenia jest vSprint, a udział w nim zapowiedziało ponad 2000 uczestników, 36 wystąpień eksperckich oraz szkolenia prowadzone przez czołowych specjalistów e-commerce.

Dla kogo przeznaczona jest ta konferencja?
- osób prowadzących sprzedaż internetową,
- managerów odpowiedzialnych za kanały e-commerce,
- firm rozwijających działalność na rynkach międzynarodowych,
- każdego, kto działa lub chce zacząć sprzedawać na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i wielu innych platformach.
Co czeka uczestników?
24.09 – transmisja online
25.09 – praktyczne warsztaty stacjonarne
26.09 – część konferencyjna oraz wieczorne After Party
W gronie zaproszonych ekspertów znajdą się m.in. Paweł Mielczarek, Michał Banasiak, Przemysław Kalinowski, Magdalena Barylska oraz Szymon Wcisło – doświadczeni praktycy, którzy na co dzień wspierają e-sklepy w zwiększaniu sprzedaży online.
Dzień warsztatowy (25.09) to intensywne zajęcia praktyczne z zakresu analizy kont sprzedażowych, optymalizacji działań reklamowych i budowania skutecznych strategii marketingowych.
Uczestnicy z pakietem VIP zyskają również dostęp do dedykowanego szkolenia Allegro 2.0 oraz półrocznej subskrypcji Allegro+.
After Party (26.09) w kultowym Hard Rock Cafe to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów z ekspertami, prelegentami i liderami rynku w swobodnej atmosferze, przy dobrym jedzeniu, muzyce i open barze – w samym centrum stolicy.
Z kodem BIZNES15 możesz być częścią tego doświadczenia w niższej cenie.
Szczegóły i rejestracja: https://konferencja.vsprint.pl
