Co zyskasz dzięki prenumeracie w RUCH?

Czytasz dużo prasy? Na pewno zdarza ci przegapić jeden numer, a po wizycie w kiosku twój portfel bardzo szczupleje… Podpowiadamy, jak tego uniknąć.

Ile razy zapomniałeś o nowym numerze ulubionego pisma? Są tacy, którym zdarza się to raz… na miesiąc. Ten błąd możesz wprawdzie naprawić, ale przegapiony egzemplarz musisz zwykle zamówić u wydawcy. To dość kłopotliwe – zwłaszcza, jeśli nie masz wiele wolnego czasu. Na szczęście rozwiązanie takich problemów jest prostsze niż myślisz. Wystarczy, że zaprenumerujesz tytuły, które regularnie czytasz. Warto się na to zdecydować tym bardziej, że w RUCHU-u prenumeratorzy mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Jakie?

Co zyskasz dzięki prenumeracie w RUCH? 1

Wygoda przede wszystkim

Wygoda to najważniejsza korzyść, jaką daje ci prenumerata. RUCH dla wszystkich klientów przygotował trzy opcje dostawy prenumerowanych gazet. Pierwsza to odbiór osobisty. Nie zapłacisz ani grosza, a kolejne numery będą czekały na ciebie w wybranym kiosku. Jeśli jednak wolisz, by czasopisma trafiały bezpośrednio do twojego domu, możesz wybrać opcję przesyłki Pocztą Polską – listem ekonomicznym lub priorytetowym. W przypadku prenumeraty tygodnika, przez cały rok zapłacisz za nią od 100 do 200 zł.

Nie przepłacaj

Ile kosztują cię wizyty w kiosku? Na pewno za dużo niż byś chciał, ale i ten problem możesz rozwiązać dzięki prenumeracie w RUCH-u. Szczególnie dużo zaoszczędzisz prenumerując dzienniki, bo w skali roku wydasz nawet 150 zł mniej. To z kolei wystarczy na prenumeratę któregoś miesięcznika. Prenumerując swoje ulubione tytuły, możesz bez nadwyrężania budżetu czytać nowe. I zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w interesujących cię branżach.

Na papierze i online

A może szukasz jeszcze większych oszczędności? I te są możliwe – szczególnie, jeśli nie jesteś przywiązany do papierowych wydań. W RUCHU-u prenumeratorzy prasy elektronicznej płacą najmniej. Wybierając wydanie na Kindle’a, tablet lub telefon, wydasz nawet 60% mniej niż w przypadku prenumeraty papierowej. Za zaoszczędzone na jednym numerze pieniądze możesz więc zaprenumerować inne czasopismo. To dla stałego czytelnika prasy duże ułatwienie. Płacisz tyle samo, a otrzymujesz dwa razy więcej informacji, które będą pod ręką zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry