Cukierki reklamowe z logo. Zadbaj o wizerunek firmy ze słodkimi upominkami!

Podarunki biznesowe mogą przyjmować różne postaci. Teraz bardzo dużym powodzeniem cieszą się słodkości, które mogą być opatrzone logo firmy.

Cukierki reklamowe z logo. Zadbaj o wizerunek firmy ze słodkimi upominkami! 1

Słodkie upominki, w tym cukierki reklamowe, są obecnie jednym z najczęściej wybieranych podarunków biznesowych obok długopisów, koszulek, kubków czy notesów. Asortyment jest spory – to między innymi popularne cukierki czekoladowe, landrynki, cukierki miętowe. Dzięki temu, że mogą być opatrzone logo, uzyskują dodatkową rolę, czyli mogą reprezentować firmę i budować jej wizerunek.

Co powoduje, że cukierki z logo są tak popularne?

W ciągu ostatnich paru lat zainteresowanie słodyczami reklamowymi znacznie wzrosło. Aktualnie słodycze z logo zamawia wiele firm, w tym zarówno duże korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa ze znacznie niższymi obrotami.

O popularności słodkich podarunków decyduje przede wszystkim ich smak – cukierki z nadrukiem są bardzo lubiane przez klientów, którzy często po nie sięgają. Również mają one uniwersalne zastosowanie, dlatego można wykorzystać je na wiele sposobów, na przykład mogą być rozdawane podczas wydarzeń biznesowych jak targi, akcje promocyjne czy szkolenia, dodawane do zamówień w sklepach internetowych czy też udostępnione klientom w sklepach czy punktach usługowych firmy.

Oczywiście, warto też wskazać, że cukierki z logo firmy nie są drogie, co także przekłada się na duże zainteresowanie tymi produktami wśród firm. Ceny w przypadku cukierków podawane są za kilogram, ale można także zamawiać większe paczki – płatne są wtedy na sztuki.

Rodzaje cukierków reklamowych z logo

Firmy wykonujące cukierki z logo, między innymi znana na polskim rynku marka Słodkie Upominki, mogą zaprezentować swoim klientom wiele wyśmienitych propozycji do wyboru w raz z opcją pełnej personalizacji.

Jednym z najpopularniejszych typów cukierków reklamowych są krówki mleczne – lekko chrupiące z zewnątrz, natomiast aksamitnie miękkie w środku. To jedne z najpopularniejszych polskich słodyczy, dlatego nie mogło zabraknąć ich również w ofercie firm, które przygotowują cukierki z logo. Personalizowane są wtedy opakowania krówek, na których można umieścić dowolne nadruki zgodnie z życzeniem.

Inn popularna propozycja do cukierki landrynki – dostępne w różnych smakach, między innymi pomarańczowe, truskawkowe, wiśniowe, cytrynowe czy jabłkowe. Są oferowane w wariancie twardym, ale również jako miękkie karmelki nadziewane, które w środku zawierają płynne nadzienie.

Także bardzo chętnie kupowane są słodycze z logo firmy w formie małych czekoladek. Mogą być personalizowane pojedynczo, ale również mogą być umieszczone w większym karnecie, który pozwala na uzyskanie dodatkowego miejsca do wykonania nadruku.

Wszystkie cukierki reklamowe od firmy Słodkie Upominki podlegają personalizacji zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta, dlatego mogą być one uzupełnione o nadruki logo, napisy czy inne grafiki. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na wykonanie nawet większych zamówień w krótkim czasie.

Cukierki reklamowe dopasowane na każdą okazję

Dzięki opcji personalizacji cukierki reklamowe mogą być doskonale dopasowane do każdej okazji, na którą mają być wręczone. Przykładowo, gdy mają być one przekazywane z okazji otwarcia nowej siedziby czy sklepu firmy, wtedy mogą zawierać informacje dotyczące lokalizacji, a nawet kupony rabatowe, które mogą okazać przy robieniu zakupów.

Firmy wykonujące cukierki reklamowe na zamówienie są gotowe do spełnienia każdego wymagania klientów, dlatego też mogą przyszykować słodycze, które zachwycają swoim wspaniałym wyglądem, a także gwarantują największe zadowolenie zamawiającego, a także jego klientów.

Wobec tego różnorodne słodycze na zamówienie, które przygotowywane są z logo firmy lub innymi nadrukami, mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla klientów, kontrahentów. Razem z nimi firma może zadbać o atrakcyjny wizerunek, budować swoją rozpoznawalność, cieszyć się większym zainteresowaniem, dlatego zainwestowanie w takie niewielkie, słodkie gadżety reklamowe może nieść ze sobą wiele korzyści!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry