Czarter jachtu przez internet

W dzisiejszych czasach nowe technologie ułatwiają nam życie na każdym kroku. Przez internet możemy kupić bilet na samolot, umówić się do lekarza, zarezerwować pokój w hotelu. Dlaczego by nie wynająć w ten sposób łodzi? Dzięki nowoczesnej platformie Click&Boat czarter jachtów można zorganizować przy pomocy przeglądarki internetowej lub aplikacji w telefonie. To proste i wygodne rozwiązanie, z którego skorzystały już tysiące użytkowników na całym świecie!

Czarter jachtu przez internet 1

Airbnb mórz i jezior

Platforma Click&Boat jest określana “Airbnb dla łodzi”. Strona kieruje swoją ofertę nie tylko do profesjonalnych armatorów, ale również do prywatnych właścicieli. Rejestrując swoje jednostki na platformie zyskują oni szansę na dodatkowy zysk i zamortyzowanie kosztów posiadania i utrzymywania jachtów. Dla osób szukających czarteru, łodzie od prywatnych wynajmujących oznaczają przede wszystkim atrakcyjne ceny (nawet do 40% taniej) oraz bardziej elastyczne warunki wynajmu. 

Na platformie zgromadzonych jest ponad 30 tysięcy ofert. Wśród oferowanych jednostek są jachty żaglowe i katamarany, łodzie motorowe i pontony typu RIB, houseboaty, skutery wodne oraz jachty luksusowe. Można je wynająć ze sternikiem lub bez, w zależności od potrzeb czarterującego. Jachty są dostępne w ponad 30 krajach, w tym również w Polsce. W okresie wakacyjnym wśród polskich klientów szczególnym zainteresowaniem cieszy się czarter jachtów w Chorwacji. Popularne są również takie kierunki jak: Grecja, Francja i Baleary. 

Czarter jachtu przez internet 2

Click&Boat – jak korzystać z platformy

Aby dokonać rezerwacji na platformie wystarczy wyszukać łodzie w wybranej lokalizacji i nawiązać kontakt z wynajmującym przesyłając mu zapytanie o rezerwację. Wybierając odpowiednią jednostkę można sugerować się takimi parametrami jak status “Super Wynajmującego”, którym nagradzani są najlepsi armatorzy i właściciele łodzi oraz ocenami, które wystawili inni użytkownicy platformy. Dostępne są też praktyczne filtry pozwalające zawęzić wyniki wyszukiwania. 

Z platformy można korzystać w przeglądarce internetowej. Click&Boat udostępnia również darmową aplikację, dostępną na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. To bardzo wygodne rozwiązanie. Sprawdza się zwłaszcza w podróży, gdy nie mamy dostępu do komputera. Korzystając z aplikacji można nie tylko sprawnie dokonać rezerwacji, ale także mieć wszystkie informacje o czarterze w telefonie.

Czarter jachtu przez internet 3

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry