Eksportuj.pl współredagowany przez Internautów

W ręce użytkowników serwisu Eksportuj.pl oddane zostało nowe narzędzie – panel redakcyjny. Dzięki niemu każdy może publikować swoje teksty, a tym samym współtworzyć zawartość portalu. Zamieszczone treści mogą być wzbogacane o szeroki zasób multimediów – pliki video, audio, oraz galerie zdjęć i sondę.
Korzystanie z nowej funkcjonalności jest proste i intuicyjne, nie wymaga nawet rejestracji i logowania w serwisie. – mówi Agnieszka Podgorodecka, Marketing Manager Eksportuj.pl.

Treści dodawane za pomocą panelu, mogą mieć szeroki charakter – ukierunkowany istniejącymi działami tematycznymi bądź też sugestiami własnymi autorów artykułów.

Ingerencja redakcji w ostateczny kształt tekstu będzie niewielka, jednak zastrzega ona sobie prawo do zmian, przede wszystkim w odniesieniu do artykułów typowo reklamowych.

Twórcy portalu rozwijają również nową witrynę Importuj.com, która ma stanowić dopełnienie obecnie istniejącego serwisu o tematy typowo importowe.
W związku z tym, już teraz w Eksportuj.pl – w specjalnie wydzielonym dziale – można zamieszczać artykuły związane z tą tematyką.

www.eksportuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top