Freelanceria.pl – ogłoszenia dla specjalistów

Freelanceria.pl nie jest projektem odkrywczym. Jak jednak przekonują twórcy, stoi za nim doświadczenie i pomysł na dobrej jakości serwis. Czy odniesie sukces na konkurencyjnym rynku ogłoszeń dla specjalistów?

Na stronach serwisu możemy przeczytać:

Freelanceria.pl jest darmowym serwisem ogłoszeniowym, na którym pracodawcy z branży nowych technologii i mediów spotykają się z reprezentantami wolnych zawodów (freelancerami). To doskonałe miejsce dla informatyków, grafików oraz tłumaczy na zdobycie nowych zleceń.

Freelanceria.pl to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych ogłoszeń. Serwis pozwala zarówno zlecić projekt w formie jednorazowej współpracy a także wystawić klasyczną ofertę pracy w celu znalezienia pracownika.

Freelanceria.pl – ogłoszenia dla specjalistów 1

Projekt tworzy „rozproszony zespół osób odpowiedzialnych za kodowanie, grafikę, SEM/SEO”. Nad całością czuwa project manager, Marcin Owczarewicz, z którym rozmawiamy na temat opisywanego serwisu.

Freelanceria.pl jest projektem bliźniaczym SzukajFachowca.pl. Beta testy serwisu skończyły się na początku marca, od tego czasu reklamowany jest w wyszukiwarkach. Obecny ruch to kilkaset odwiedzin dziennie – twórcy chcą docelowo mieć około 80 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie.

Jak działa Freelanceria.pl? Pracodawca za darmo wystawia ogłoszenie, określając maksymalny budżet, czas i miejsce realizacji zlecenia. Zarejestrowani freelancerzy wyszukają zlecenia, a następnie konkurują oferując korzystne warunki i cenę. Jest też możliwość wyboru opcji „zatrudnię” – wtedy pracodawca określa miejsce i czas rozpoczęcia pracy, a zarejestrowani użytkownicy ubiegają się o pracę.

Plany na przyszłość to przede wszystkim nowe funkcje i rozbudowa istniejących. Twórcy wyliczają tu: powiadomienia e-mail o nowych zleceniach, forum dla freelancerów, katalog freelancerów, przesyłanie prywatnych wiadomości z załącznikami, przejrzysta wizytówka w postaci CV czy możliwość dodania historii zatrudnienia, edukacji i umiejętności.

Jak chcą zarabiać na swoim pomyśle?

Freelanceria.pl jest usługą darmową. Nie planujemy kopiować modelu biznesowego z SzukajFachowca.pl czy zlecenia.przez.net czyli nie chcemy wprowadzać abonamentu dla freelancerów. Mamy pomysł jak monetyzować serwis, ale na tym etapie nie chcemy go zdradzać – informują.

To tylko część recenzji. Całość znaleźć można na Wystartowali.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry