GoldenLine – zostań head-hunterem

Portal społecznościowy GoldenLine.pl wprowadził nietypowe usługi rekrutacyjne. Każdy użytkownik serwisu będzie mógł zostać w head-hunterem – za wskazanie osoby, która zostanie zatrudniona przez pracodawcę, otrzyma nagrodę pieniężną.
GoldenFinger, bo tak nazywa się nowa usługa, to system, dzięki któremu zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą wskazywać swoich kandydatów (także spoza serwisu) na oferowane przez pracodawcę stanowisko.

Jest to  pierwsze na polskim rynku społecznościowe podejście do zagadnienia rekrutacji i zdaniem założycieli portalu  otwiera drogę do nowej jakości na rynku rekrutacji. Jest to pierwsza tego typu akcja w polskim internecie. Osoby wskazane przez użytkowników nie muszą być zarejestrowane w GoldenLine, co jeszcze poszerza zasięg procesu rekrutacji. Jest to sposób nie tylko na pomoc, ale też na zdobycie dodatkowych dochodów.

Po drugiej stronie partnerem GoldenFinger są firmy zainteresowane zatrudnieniem pracownika. W miarę, jak GoldenFinger będzie się rozwijał, założyciele spodziewają się powstania konkurencji pomiędzy pracodawcami, w której zdobycie pracownika będzie wyceniane w zależności od popytu na poszczególne branże na rynku.

Każda rekomendacja, z której skorzysta pracodawca zatrudniając wskazanego pracownika, dla rekomendującego zakończy się wypłaceniem nagrody, która jest określona w tabeli zawierającej oferty. Ważnym elementem jest w GoldenFinger wysokość nagrody proponowanej przez pracodawcę, ponieważ to ona decyduje o pozycji ogłoszenia w tabeli ofert.

www.goldenline.pl/goldenfinger/info

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top