Grupa Tiens Trzyma się Wiary w Rozwój „Obejmowanie Świata i Służenie Światu”

Grupa Tiens, która zawsze dążyła do osiągnięcia pozycji lidera globalnego kompleksowego przemysłu medycznego, zorganizowała 16 października 2021 roku obchody „Karnawału 26-lecia”, podczas którego po raz kolejny przekazała globalnym partnerom oraz ludziom z całego świata, którzy troszczą się o rozwój kompleksowego przemysłu medycznego, swoje przekonania dotyczące rozwoju firmy Tiens: „Obejmowanie świata i służenie światu”.

Grupa Tiens Trzyma się Wiary w Rozwój "Obejmowanie Świata i Służenie Światu" 1

Firma Tiens zbudowała globalną sieć krok po kroku przez 26 lat ciężkiej pracy, od pojedynczego produktu przez zróżnicowane struktury produktów, do kompleksowych usług zdrowotnych, a następnie do innowacyjnego i zintegrowanego rozwoju wielu podmiotów przemysłowych. Nieustannie eksportuje produkty zdrowotne i dostarcza koncepcję zdrowego życia do ponad 47 milionów rodzin na całym świecie, a także cieszy się dużym uznaniem w zakresie poprawy odporności większości odbiorców.

Pan Li Jinyuan, Prezes firmy Tiens, globalnego przedsiębiorstwa znajdującego się pod wpływem globalnej pandemii, nie był zaskoczony i w pełni przygotował się na trudności. Poprowadził przedsiębiorstwo do szybkiego zbudowania globalnej, transgranicznej platformy e-commerce dla członków społeczności Tiens poprzez innowacyjne nowe modele i mechanizmy, dostosowując się do złożonego środowiska ekonomicznego na świecie oraz realizując program „Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj produkty na świecie”, a także pomagając rodzinom w bogaceniu się poprzez konsumpcję, pomagając w znalezieniu pracy, zakładaniu firm i prowadzeniu globalnego biznesu.

W ciągu 26 lat rozwoju firma Tiens skupiła się na tworzeniu większej wartości społecznej, przestrzegała zasad dobra publicznego i dobroczynności, utworzyła Park Przemysłowy Zdrowia Tiens z inwestycją w wysokości ponad 1,1 miliarda USD oraz Kolegium Tianshi z inwestycją w wysokości ponad 2,6 miliarda USD, zainwestowała ponad 500 milionów USD w opiekę społeczną i dobroczynność, przestrzegała zasad moralności publicznej i poczucia sprawiedliwości oraz zdobyła szerokie uznanie konsumentów na całym świecie. Pan Li Jinyuan, Prezes Grupy Tiens, powiedział, że firma Tiens będzie dalej rozwijać się zgodnie z zasadą „Obejmowania świata i służenia światu”!

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top