Higiena24.com – profesjonalne środki czystości dla firm

Opublikowano: 15 maja 2020. Kategoria: Wpisy Promowane.

Profesjonalne środki czystości to produkty, które są dedykowane do pracy personelu sprzątającego w przedsiębiorstwach, przemyśle, a także w branży HoReCa. Czym się charakteryzują? W przeciwieństwie do chemii gospodarczej, którą używamy w domach, środki te wykazują się silniejszym działaniem. Nie oznacza to jednak, że produkty, których używamy na co dzień jest nieskuteczna, jednak profesjonalne firmy sprzątające mierzą się z zupełnie innymi zabrudzeniami, a także o wiele większymi powierzchniami.

Higiena24.com - profesjonalne środki czystości dla firm 1

Profesjonalne środki czystości działają szybko i skutecznie. Zazwyczaj występują w postaci koncentratów co ma dwie zalety. Po pierwsze, umożliwia to dostosowanie siły działania produktu do rodzaju zabrudzenia, a po drugie, jest to wydajne i ekonomiczne rozwiązanie. W każdy przedsiębiorstwie znajduje się określony budżet na środki czystości, dlatego tak ważne jest, aby wybierać rozwiązania, które mogą przyczynić się do oszczędności.

Chemia profesjonalna charakteryzuje się także wysokim stężeniem substancji czynnych, o wiele wyższym niż w przypadku chemii gospodarczej. Oznacza to, że przy korzystaniu z tych produktów należy zachować szczególną ostrożność, zawsze postępować zgodnie z instrukcją, używać rękawic ochronnych, a także przechowywać w sposób bezpieczny. W sklepie internetowym Higiena24 oferujemy Państwu szeroki wybór produktów chemii profesjonalnej dla branży HoReCa, dla przemysłu, służby zdrowia oraz biur i przedsiębiorstw.

Profesjonalne środki czyszczące dla przemysłu

W zakładach produkcyjnych, a także w warsztatach samochodowych występują charakterystyczne zabrudzenia z olejów, smarów i lakierów. Do skutecznego mycia i czyszczenia powierzchni konieczne są specjalistyczne produkty. Do utrzymania czystości konieczne są także czyściwa przemysłowe, które nie tylko z łatwością zetrą wylaną ciecz, czy pomogą w pozbyciu się plam, ale także zadbają o wysoką higienę w hali produkcyjnej.

Profesjonalna chemia do sprzątania w hotelu

Nieskazitelna czystość powinna być wizytówką każdego hotelu i ośrodka wypoczynkowego. Brudny pokój hotelowy, czy łazienka nie tylko zepsują pobyt gościom, ale także narażają hotel na negatywne komentarze. W hotelach personel sprzątający mierzy się z różnego rodzaju powierzchniami. Z jednej strony posadzki lub wykładziny holu i w korytarzach, duże ilości luster, a także sanitariaty w łazienkach oraz kurz. Skuteczne sprzątanie w hotelu zaczyna się od dobrania odpowiednich środków czystości dla każdego rodzaju powierzchni. Do czyszczenia przydadzą się także różnego rodzaju mopy i ściereczki.

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii

W gastronomii podobnie jak w hotelu czystość na sali restauracyjnej to wizytówka całego lokalu. Wysoki, wręcz sterylny poziom higieny musi także panować w kuchni, ponieważ wszelkie zaniedbania w tej kwestii mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie klientów. W kuchni konieczne jest częste przecieranie blatów, a także mycie zastawy stołowej oraz narzędzi i garnków – tutaj z pomocą przychodzą zmywarki gastronomiczne. Dodatkowo, podczas gotowania zdarzają się rozlane ciecze, a także plamy z tłuszczu, czy spalenizna. Do wszystkich rodzajów zabrudzeń należy dobrać odpowiednie środki czystości, które z łatwością poradzą sobie nawet z tak trudnymi zabrudzeniami. Warto sprawdzić, czy środki czystości, w które zaopatrujemy lokal gastronomiczny posiadają certyfikat HACCP, który oznacza, że produkty są bezpiecznie dla zdrowia i mogą być używane w zakładach przetwórstwa żywności oraz gastronomii.

Środki czystości dla służby zdrowia

W szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich ważne jest, aby produkty do mycia i czyszczenia powierzchni były bezpieczne dla zdrowia pacjentów i personelu. W placówkach służby zdrowia konieczne jest zachowanie sterylnej czystości w myciu powierzchni, sprzętu medycznego oraz sanitariatów.

Wpisy PromowaneHigiena24.com – profesjonalne środki czystości dla firm

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.