Jak otworzyć konto osobiste przez Internet? Podpowiadamy!

Interesuje Cię darmowe konto osobiste online? To świetny wybór! Nie tylko nie będziesz płacić za konto i będziesz się cieszyć wygodną obsługą bez wychodzenia z domu, ale także możesz zarobić kilkaset złotych. Jak to zrobić?

Jak otworzyć konto osobiste przez Internet? Podpowiadamy! 1

Po pierwsze: wybierz odpowiednią ofertę

Na rynku jest dostępnych wiele kont osobistych online. Jak wybrać najlepsze? W którym banku?

Z pomocą przychodzi ranking kont osobistych online. Dzięki niemu zapoznasz się szybko z aktualnymi ofertami i wybierzesz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wystarczy, że wejdziesz na stronę rankingu i zaznaczysz kryteria, które Cię interesują. Brak opłat za prowadzenie konta, darmowe przelewy i darmowe wypłaty z bankomatów – to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Po tym, jak zaznaczysz kryteria, ranking wyfiltruje i wyświetli Ci tylko te oferty, które spełniają Twoje oczekiwania.

Na górze listy kont znajdziesz te oferty kont osobistych, które są rekomendowane. Możesz się tym sugerować, ale polecam Ci wnikliwszą analizę.

Kiedy więc znajdziesz kilka interesujących Cię kont, zapoznaj się ze szczegółami każdej oferty. Znajdziesz je na stronie rankingu. Sprawdź, jakie kryteria musisz spełnić, żeby konto było darmowe. Czy darmowe konto osobiste online jest możliwe? Wymogi, które należy spełnić, by rachunek był bezpłatny, zwykle nie są duże, na przykład wpływy w wysokości kilkuset do tysiąca złotych miesięcznie i aktywne korzystanie z karty. Część kont jest darmowa bezwarunkowo, szczególnie jeśli nie masz ukończonych dwudziestu sześciu lat.

Upewnij się również, czy w ofercie są inne usługi, które Cię interesują, na przykład płatności mobilne.

Po drugie: zapoznaj się z aktualnymi promocjami bankowymi

Na stronie rankingu z łatwością znajdziesz także najlepsze promocje bankowe kont osobistych. Jeśli szukasz konta osobistego na stałe, a zarobek będzie dodatkowym bonusem, niech wybór promocji to będzie Twój drugi krok. Pamiętaj, że ze starannie dobranego pod siebie konta będziesz korzystać długo po tym, jak promocja się wyczerpie.

W promocji możesz zarobić nawet kilkaset złotych, więc na pewno warto wziąć to pod uwagę. Zapoznaj się uważnie z warunkami promocji przypisanych do interesujących Cię kont i upewnij się, że jesteś w stanie spełnić te warunki.

Po trzecie: wypełnij wniosek i podpisz umowę

Kiedy już wybierzesz odpowiednie konto, wystarczy wypełnić i wysłać wniosek internetowy i podpisać umowę. Umowę podpisujesz bez wychodzenia z domu, na przykład za pośrednictwem kuriera lub za pomocą indywidualnego kodu autoryzacyjnego SMS. Jest to bardzo wygodne.

Samo otwarcie konta to kwestia pięciu minut. Procedura jest szybka, bezpieczna i tania. To wybór odpowiedniego konta zajmuje czas – choć z dobrym rankingiem kont osobistych online nawet ten czas jest skrócony do minimum.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry