Konferencja Internet ASAP

W dniach 31 maja -1 czerwca w Hotelu Park Inn w Krakowie odbędzie się konferencja Internet ASAP, będąca okazją do spotkania z praktykami branży marketingowej i największymi osobowościami polskiego internetu. 

Internet ASAP to wyłącznie praktyczne informacje i case studies, dwa dni prelekcji dotyczących najnowszych trendów i efektywnych rozwiązań marketingowych w internecie. Konferencja ta to możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z ekspertami branży marketingu internetowego.

Konferencja Internet ASAP 1

Konferencja adresowana jest do osób odpowiedzialnych za komunikację, PR, marketing, IT, budowanie wizerunku marek i firm w Internecie oraz efektywność działań e-marketingowych. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość przekrojowego i kompleksowego zapoznania się z możliwościami  i trendami w zakresie marketingu i promocji w Internecie, a także wymiany doświadczeń e-biznesowych.

Wśród prelegentów Internet ASAP, między innymi: Maciej Budzich, Paweł Tkaczyk, Dominik Kaznowski i wielu innych, których będzie można nie tylko posłuchać, ale i z nimi porozmawiać. Oprócz części oficjalnej konferencji, okazja do nieformalnych dyskusji będzie także podczas afterparty w klubie Baccarat, nieopodal krakowskiego Rynku Głównego.

Patronat nad konferencją objęło IAB Polska.

Partnerzy konferencji: Abanana Advertising, Gemius Polska, ATMedia, Brand24, Infinity Media, iPlacement, OAN, Sensus, Onepress.

Więcej informacji i rejestracja na www.internetasap.pl oraz na Facebooku (facebook.com/InternetASAP).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry