Konferencja o zarządzaniu majątkiem firmy za nami – e-usługa AssetMan

Opublikowano: 4 marca 2015. Kategoria: Wpisy Promowane.

6 lutego we wrocławskim Art-Hotel odbyła się konferencja, na której zebranym gościom przedstawiona została e-usługa AssetMan, czyli system do zarządzania majątkiem firmy, stworzony przez Cumulus Technology Systems.

Co jest przedmiotem, którym zarządzamy, jaki cel w zarządzaniu chcemy osiągnąć oraz co zrobić, aby usprawnić wszelkie działania i sprecyzować cele. Właśnie na tego typu pytania próbowano znaleźć odpowiedzi podczas konferencji.

asset

Zadaniem e-usługi AssetMan jest dostarczenie zintegrowanego systemu wspierającego przedsiębiorstwo w codziennej działalności biznesowej. Potencjalny klient decydując się na wykupienie tego typu e-usługi, otrzymuje innowacyjne narzędzie do zarządzania i utrzymywania majątku firmy, do którego zaliczyć możemy między innymi: maszyny, pojazdy, ale także infrastrukturę IT oraz nieruchomości.

– Patrzymy na procesy i szukamy różnorodnych możliwości, aby je przemodelować
i wprowadzić jakieś nowoczesne rozwiązania. Staramy się, aby zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa stało się łatwiejsze, a co za tym idzie przyjemniejsze. W tym właśnie mogą nam pomóc rozwiązania IT – mówił podczas spotkania Artur Lasota – przedstawiciel Cumulus Technology System, który opowiadał o najważniejszym zaletach e-usługi AssetMan.

Podczas konferencji opowiedziano również o specjalnej wersji AssetMan’a – 4RealEstate, która dedykowana jest dla firm deweloperskich. To aplikacja, która obsługuje najważniejsze procesy: sprzedaż, obsługę klienta, reklamacje, prowadzenie inwestycji, rozliczanie klientów.

Wszyscy uczestnicy otrzymali specjalnie przygotowane materiały reklamowe, w których znajdowały się dodatkowe informacje dotyczące e-usługi AssetMan.

Assetman-stopka-UE (1)

Wpisy PromowaneKonferencja o zarządzaniu majątkiem firmy za nami – e-usługa AssetMan

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.