Konto firmowe Pekao – czy to dobry wybór? Ranking kont dla firm

Zastanawiasz się, czy polecane konto firmowe Pekao to dobre rozwiązanie dla Twojej działalności? Jeśli poszukujesz jak najwygodniejszej formy do codziennego zarządzania finansami swojego przedsiębiorstwa i nie tylko, koniecznie sprawdź ogólnodostępny ranking kont firmowych, w ramach którego otrzymasz dostęp do wszystkich popularnych ofert od banków na terenie kraju. Przekonaj się, ile możesz zyskać, wybierając mądrze najlepiej dopasowane konto bankowe do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa!

Konto firmowe Pekao - czy to dobry wybór? Ranking kont dla firm 1

Najpopularniejsze konta firmowe na rynku – czyli jakie?

Na chwilę obecną w Polsce działa co najmniej kilkanaście instytucji finansowych posiadających w swojej ofercie rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorców. Popularne konta bankowe dostępne są przede wszystkim w takich bankach, jak:

  1. Pekao.
  2. Millennium.
  3. ING.
  4. Alior Bank.
  5. Santander.
  6. mBank.

Te sześć powyższych instytucji finansowych proponuje przedsiębiorcom współpracę na szczególnie atrakcyjnych warunkach. W większości przypadków klient biznesowy może liczyć na minimum kosztów oraz brak zbędnych formalności podczas wnioskowania o nowy rachunek firmowy. Większość dostępnych ofert pozwala na darmowe korzystanie z rachunku, jego prowadzenie za 0 złotych oraz wypłatę środków w bankomatach banku bez dodatkowych prowizji.

Warunki dla wszystkich banków, które są dostępne w ramach rankingu kont firmowych, są bardzo podobne. Różnice wynikają głównie w podstawowych opłatach za prowadzenie rachunku oraz opcji uniknięcia kosztów korzystania z rachunku w ramach np. zrealizowania transakcji do ZUS lub US na określoną kwotę. Decydujące mogą być jednak opinie, które w przypadku banku Pekao są na najlepszym poziomie. Głównie z tego względu polecane konto firmowe Pekao (recenzję konta można znaleźć tutaj: https://pozyczkowy-portal.pl/konto-dla-firm-pekao/) cieszy się tak dużą popularnością zarówno wśród małych, jak i dużych przedsiębiorców.

Dlaczego warto wybrać polecane konto firmowe Pekao?

Polecane konto firmowe w banku Pekao warto wybrać z wielu powodów. To nie tylko zerowe koszty prowadzenia rachunku oraz brak opłat za wykonywanie transakcji do ZUS i US. Przedsiębiorca decydujący się na rachunek firmowy w tej instytucji może zyskać nawet do 1200 złotych premie na określonych warunkach. Dodatkowo zarządzanie firmowymi finansami może odbywać się za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, obsługi stacjonarnej oraz wygodnego dostępu poprzez aplikację mobilną.

Warto także zaznaczyć, że konto tego typu pozwala na darmowe wpłaty środków we wpłatomatach do kwoty 100 000 złotych miesięcznie, a także bezkosztowe korzystanie z karty wielowalutowej przy wykonaniu transakcji na minimum 500 złotych miesięcznie. Oprócz tego przedsiębiorca zyskuje dostęp do Galerii Rabatów, gdzie dostępne są liczne promocje w ramach programu partnerskiego.

Więcej informacji o dostępnych ofertach kont firmowych można znaleźć w serwisie Pożyczkowy Portal.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry