Loan Magazine Awards 2017 – poznaliśmy datę 3 edycji!

Loan Magazine Awards 2017 to trzecia edycja Gali, która rokrocznie gromadzi tłumy przedsiębiorców oraz osób blisko związanych z polskim rynkiem finansowym. Niedawno mieliśmy okazję poznać datę tej niezwykłej uroczystości – odbędzie się ona 8 lutego 2018 roku w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu.

Atrakcje Gali Loan Magazine Awards 2017

Podczas uroczystości tradycyjnie już zostaną przyznane kryształowe statuetki w kilkunastu różnych kategoriach. Będą to wyróżnienia dla tych produktów i usług, które szczególnie wyróżniły się na polskim rynku finansowym w ciągu ostatniego roku. Nagrody trafią do najlepszych podmiotów i osób wyłonionych w kategoriach:

1. Partner sprzedaży
2. Partner sprzedaży online
3. Partner windykacyjny
4. Organizacja wspomagająca
5. Mikropożyczka roku
6. Pożyczka ratalna roku
7. Biznesowa pożyczka roku
8. Marka roku
9. PR Manager roku
10. Marketing manager roku
11. Kobieta roku
12. Człowiek roku
13. Społecznie odpowiedzialni 2017
14. Technologiczne rozwiązanie roku FINTECH

Loan Magazine Awards 2017 – poznaliśmy datę 3 edycji! 1

Całą Galę uświetni występ gościa specjalnego oraz licytacja gadżetów z autografami gwiazd, z której cały zysk przeznaczony zostanie na wybrany przez Organizatora cel charytatywny.
Sektor consumer finance… widzimy się na Gali!
Loan Magazine Awards 2017 to uroczystość, na której nie może zabraknąć przedstawicieli najważniejszych uczestników polskiego rynku finansowego. Dotychczasowe Gale zgromadziły blisko 300 gości specjalnych, którzy z różnych zakątków Polski przybyli na to niezwykłe wydarzenie.
Za nami już dwie edycje Loan Awards, podczas których rozdano 33 wyróżnienia wśród niemal 140 osób i marek, które zostały nominowane do zdobycia kryształowej nagrody. Wyróżnienia przyznawane były w 20 różnych kategoriach – do tej pory najwięcej nagród zdobyła marka Vivus, która na przestrzeni dwóch lat została zwycięzcą w czterech kategoriach, w tym w jednej dwukrotnie. Również Aasa Polska może pochwalić się wspaniałym wynikiem aż czterech wyróżnień, trzecia na podium jest z kolei marka Wonga, która podczas dwóch Gali zdobyła dwie nagrody.
Podczas zeszłorocznych uroczystości przyznawano także indywidualne nagrody, wyróżniając tym samym osoby, które w szczególny sposób przysłużyły się do rozwoju sektora pozabankowego w Polsce. Zdobywcami tytułu Człowieka Roku może poszczycić się Marcin Czugan, przedstawiciel Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Tomasz Kwiecień jako CEO w Aasa Polska. Postacią Roku została natomiast Edyta Szymczak, prezes zarządu ERIF BIG S.A. i Sławomir Grzelczak, wiceprezes zarządu Biura Informacji Kredytowej.

Uczestnicy tych niezwykłych uroczystości nie zapominają o pomocy tym, którzy potrzebują jej najbardziej. Dzięki ich hojności w ciągu dwóch edycji Gali Loan Magazine Awards udało się zebrać ponad 123 tysiące złotych na leczenie chorych dzieci. Podczas Loan Magazine Awards 2017 po raz kolejny zostanie przeprowadzona licytacja, z której cały zysk powędruje na konto fundacji na ratunek.org.

Loan Magazine Awards 2017 – poznaliśmy datę 3 edycji! 2

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top