Mark i Vincent

W Polsce i na świecie rynek nieruchomości przeżywa boom. Powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, jak również na potęgę remontuje się już istniejące domy i mieszkania. Inwestorzy budują dla siebie, jak i z myślą o późniejszym wynajmie nieruchomości w celach inwestycyjnych. Aby uzyskać oczekiwane rezultaty — czy to finansowe, czy po prostu satysfakcję z codziennego używania swoich wnętrz, bardzo ważny jest ich projekt i wykończenie.

Mark i Vincent 1

Projekty domów i mieszkań

Jeszcze kilka lat temu korzystanie z usług projektantów i architektów uważane było za snobizm, ekstrawagancje i zarezerwowane dla inwestorów komercyjnych. Dziś sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Coraz więcej inwestorów indywidualnych zgłasza się do projektantów, zlecając im stworzenie projektu domu jednorodzinnego lub aranżację wnętrz mieszkalnych. Dlaczego decydują się na ten wydatek?

Dlaczego coraz więcej osób zatrudnia projektantów?

Wydając pieniądze na swoje mieszkanie lub mieszkanie na wynajem, chcemy, aby było dopracowane w każdym, najdrobniejszym nawet detalu. Jest to szczególnie ważne w kontekście coraz mniejszych mieszkań deweloperskich, których układ pomieszczeń może stanowić wyzwanie dla projektowania wnętrz. Wiedza, doświadczenie i umiejętności projektantów, pozwalają uzyskać jak najwięcej z dostępnej przestrzeni. Bardzo często architekci i projektanci znają rozwiązania i możliwości, o których inwestor nigdy nie słyszał. To tylko jeden z wielu powodów, dla których warto zamówić u nich projekt.

3 powody, by zatrudnić projektanta

  • Dopracowane wnętrza — mieszkania powinny odzwierciedlać charaktery osób, które będą w nich mieszkać. Wymaga to odpowiedniego doboru materiałów, zaplanowania przestrzeni i wyposażenia jej.
  • Budżet pod kontrolą — pomimo że opłacenie usług projektanta stanowi dodatkowy wydatek w budżecie, to jak najbardziej jest on uzasadniony. Mając projekt wnętrza, z łatwością można przygotować kosztorys na realizację inwestycji i jeśli to konieczne, dokonać niezbędnych zmian w nim.
  • Oryginalne pomysły — nie ma co ukrywać, projektantami i architektami zostają najczęściej osoby z dużą i bogatą wyobraźnią, które pracują nie szablonowo. To właśnie dzięki nim możemy się pochwalić nieruchomościami, których nikt inny nie posiada.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry