Namiot cateringowy, czyli niezbędny element każdego jarmarku świątecznego

Namioty z baldachimem mają wszechstronne zastosowanie, ze względu na mnogość ich rozmiarów i wzorów. Moduły tego typu sprawdzają się przede wszystkim w obszarach, takich jak sport, rozrywka, gastronomia, imprezy okolicznościowe, promocje dla klientów czy targi na świeżym powietrzu. W okresie zimowym namiot cateringowy stanowi niezbędny element każdego jarmarku świątecznego, ponieważ zapewnia sprzedawcom wygodne miejsce do pracy. Warto podkreślić, że producenci oferują namioty cateringowe, spełniające wszystkie potrzeby związane z obróbką termiczną przyrządzanych potraw oraz ich sprzedażą.

Namiot cateringowy, czyli niezbędny element każdego jarmarku świątecznego 1

Namioty cateringowe są idealne na każdą specjalną okazję. Chronią strefę serwisową przed wszelkimi żywiołami i mogą być łączone z innymi produktami namiotowymi w celu uzyskania spójnego wyglądu, który współgra z estetyką danej imprezy. Producenci umożliwiają ponadto ich personalizację, polegającą na uwzględnieniu marki, loga i innych informacji na poszyciu, tak aby moduły wyróżniały się wśród stanowisk na świątecznym jarmarku. Składany, duży namiot cateringowy spełnia najwyższe wymagania jakościowe – jest w pełni wodoodporny, zapewnia maksymalną stabilność, składa się z modułowej konstrukcji z możliwością rozbudowy, nie zawiera luźnych części, a jego złożenie jest łatwe i szybkie. Na rynku sprzedażowym znaleźć można namioty cateringowe dysponujące wygodną i bezpieczną przestrzenią oraz niestandardowymi funkcjami i akcesoriami (np. markizy, falbany, zasłony narożne, ściany boczne z oknami lub drzwiami, systemy oświetleniowe, a także meble cateringowe w postaci lad, stolików i krzeseł). Namioty cateringowe z baldachimem są klasą samą w sobie pod względem jakości wykonania, innowacyjnych funkcji i estetycznego wyglądu. Z tego względu będą dobrze prezentować się na jarmarku bożonarodzeniowym, gwarantując sprawność mobilnego serwowania potraw oraz napojów. Moduły tego typu występują w różnych rozmiarach i dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto modułowa budowa ułatwia łączenie wielu namiotów po to, by zapewnić więcej miejsca dla obsługi i gości.

Wybrane akcesoria do namiotu cateringowego

Dzięki praktycznym akcesoriom, takim jak ściany boczne, systemy oświetleniowe, ogrzewanie, rynny i flagi, namioty cateringowe sprostają wszelkim wymaganiom, jakie związane są z uczestnictwem sprzedawców na targach bożonarodzeniowych. Oto najważniejsze, dodatkowe elementy namiotu, które poprawią komfort sprzedaży w trakcie jarmarku:

  • System grzewczy – Gdy temperatura spada, zamontowany grzejnik elektryczny błyskawicznie rozgrzewa namiot z baldachimem. Smukła konstrukcja, cicha praca i wydajność sprawiają, że jest to doskonała pomoc w chłodniejszych miesiącach, a zwłaszcza w okresie około świątecznym.
  • Zamknięta ściana boczna – Klasyczna, przymocowana nylonowymi paskami ściana namiotu zaliczana jest do podstawowych akcesoriów. Zapewnia bowiem ogólną ochronę przed wiatrem, opadami śniegu i innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jednocześnie gwarantuje większą powierzchnię na reklamę.
  • Stabilizujące podstawy – Gwarantują wysoką stabilność dużego namiotu cateringowego, zwłaszcza gdy ustawiony jest on na twardych powierzchniach, takich jak asfalt czy kostka brukowa. Najczęściej, są to ocynkowane, odlewane żeliwne płyty o masie do ok. 30 kg, które można łatwo przetransportować.
  • Przyciemniane oświetlenie LED – Jest bardziej energooszczędne, trwalsze i chłodniejsze niż tradycyjne oświetlenie halogenowe.

Dla wszystkich wystawców planujących sprzedaż swoich produktów na jarmarkach świątecznych, zalecany jest zakup lub wynajem namiotów cateringowych. Konstrukcje tego typu są bowiem estetyczne, funkcjonalne, trwałe i bardzo mobilne.

źródło: https://dascompany.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry