Zakupy na raty 0 proc. w nazeszyt.pl

Opublikowano: 22 listopada 2012. Kategoria: Startupy. Tagi: , ,

Wystartował nazeszyt.pl, serwis internetowy umożliwiający użytkownikom zakupy na raty 0 proc. 

Czym jest nazeszyt.pl?

To  kompleksowy system zakupów online, pozwalający na wybranie produktów z kilku różnych sklepów, umieszczenie ich w jednym koszyku oraz odłożenie części płatności za zakupy w czasie. Zakupy online za kwotę od 200 zł do 5000 zł można od teraz sfinansować w następującym modelu: Pierwsza Wpłata, stanowiąca przynajmniej 50 proc. ceny kupionych towarów, plus koszty wysyłki, następnie spłata pozostałej wartość zamówienia w 1, 2 lub 3 comiesięcznych ratach 0 proc. – powiedziała Maja Pawelska z nazeszyt.pl.

Zakupy na raty 0 proc. w nazeszyt.pl 1

Usługa rat 0 proc. dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników, rejestracji można dokonać podczas pierwszego zakupu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa systemu, przed finalizacją zamówienia, użytkownik może samodzielnie wyliczyć swoją zdolność ratalną i sprawdzić czy pozwala mu ona dokonać zakupu wybranych towarów „na zeszyt”. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji zamówienie jest realizowane.

współpracy handlowej z nazeszyt.pl pozyskujemy jedynie te e-sklepy, które cieszą się pozytywną opinią wśród kupujących. Serwis zawiera tylko dostępne produkty, dbając o konkurencyjność ich cen. Chcemy zapewnić naszym klientom uczciwe warunki, bez gwiazdek, dlatego nie dodajemy oprocentowania do ceny produktów – dodała Maja Pawelska.

Dawid ZarazińskiZakupy na raty 0 proc. w nazeszyt.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.