Zakupy na raty 0 proc. w nazeszyt.pl

Wystartował nazeszyt.pl, serwis internetowy umożliwiający użytkownikom zakupy na raty 0 proc. 

Czym jest nazeszyt.pl?

To  kompleksowy system zakupów online, pozwalający na wybranie produktów z kilku różnych sklepów, umieszczenie ich w jednym koszyku oraz odłożenie części płatności za zakupy w czasie. Zakupy online za kwotę od 200 zł do 5000 zł można od teraz sfinansować w następującym modelu: Pierwsza Wpłata, stanowiąca przynajmniej 50 proc. ceny kupionych towarów, plus koszty wysyłki, następnie spłata pozostałej wartość zamówienia w 1, 2 lub 3 comiesięcznych ratach 0 proc. – powiedziała Maja Pawelska z nazeszyt.pl.

Zakupy na raty 0 proc. w nazeszyt.pl 1

Usługa rat 0 proc. dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników, rejestracji można dokonać podczas pierwszego zakupu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa systemu, przed finalizacją zamówienia, użytkownik może samodzielnie wyliczyć swoją zdolność ratalną i sprawdzić czy pozwala mu ona dokonać zakupu wybranych towarów „na zeszyt”. Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji zamówienie jest realizowane.

współpracy handlowej z nazeszyt.pl pozyskujemy jedynie te e-sklepy, które cieszą się pozytywną opinią wśród kupujących. Serwis zawiera tylko dostępne produkty, dbając o konkurencyjność ich cen. Chcemy zapewnić naszym klientom uczciwe warunki, bez gwiazdek, dlatego nie dodajemy oprocentowania do ceny produktów – dodała Maja Pawelska.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry