Nowoczesne wnętrze MADE IN POLAND

Kiedyś obowiązywało przekonanie, że jeśli coś pochodzi z Polski, z założenia nie może być dobrej jakości. Prężnie rozwijający się polski design dowodzi, że jest to myślenie błędne. Już od 30 lat jesteśmy świadkami zmian, które dokonują się w zakresie projektowania wnętrz. Polscy designerzy zbliżają się dziś do najwyższych, światowych poziomów, a ich projekty są dziełami sztuki. Dziełami w 100% made in Poland!

Ładne, ale i wygodne

Nowoczesne wnętrze MADE IN POLAND 1
fot. euforma.pl

Meble od polskich projektantów cieszą oko, ale nie ograniczają się do ładnego wyglądu. Są niezwykle funkcjonalne, a designerzy bez mrugnięcia okiem zapewniają, że powstały z materiałów najwyższej jakości. Stoły od TREBORD są wykonane z solidnego, szlachetnego drewna, a pufy od SITS składają się z tkanin najwyższej jakości. Nie może być inaczej, w końcu meble od designera są czymś więcej – są dziełami sztuki. Każdy projektant w oparciu o swoją prywatną historię tworzy markę, która z czasem staje się rozpoznawalna. 366 Concept słynie z charakterystycznych foteli, oświetlenie Pani Jurek robi furorę dzięki swojej niestateczności, obrusy utkane ze snów Anny Błaszczyk z LUMIO mają w sobie coś niepowtarzalnego, a krzesła marki FAMEG przywołują na myśl czar wiedeńskiej kawiarni z XIX wieku.

Tak wiele za tak niewiele…

Urządzając wnętrze, można zdecydować się na coś więcej niż powtarzalne, masowe rozwiązania z katalogu produktów. Nie trzeba specjalnie wymyślać – wystarczy wybrać przepiękny fotel od któregokolwiek designera, aby poczuć to „coś”. Wybierając idealny projekt dla swojego domu, warto odwiedzić salony meblowe Euforma, które zbierają w jednym miejscu najlepsze pomysły polskich designerów. To bardzo wygodne, ponieważ nie każdy musi znać nazwiska projektantów i czołowe polskie marki. Choć za ręcznie gięte krzesło wykonane na zamówienie przyjdzie zapłacić nam trochę więcej, warto się na nie zdecydować. Wystarczy kupić jeden fotel, aby uczynić z niego centralny punkt pomieszczenia. Ot, i cała filozofia!

Żeby było ślicznie, czyli zamiłowanie do piękna

Ludzie z natury lubią otaczać się ładnymi rzeczami. Nieświadomie współtworzymy kult piękna – wybieramy ładne wnętrza, zachwycamy się wysokimi sufitami, doceniamy ciekawe rozwiązania architektoniczne. Tak naprawdę szukamy tego „czegoś”, interesuje nas ten niepowtarzalny klimat, który „unosi” się tylko w niektórych pomieszczeniach. To „coś” w dużej mierze zależy od nas – to my tworzymy miejsca, wykorzystując tkwiący w nich potencjał. Dlatego warto wykorzystać dobrodziejstwa, jakie daje współczesny design.

Czasami do osiągnięcia spektakularnego efektu wystarczy ładna filiżanka… Ale warto ją położyć na fenomenalnym stoliku marki MILONI!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top