OutletMeblowy.pl w „Czterech Kątach”

OutletMeblowy.pl  zwiększa zasięg  swych akcji promocyjnych. W tym miesiącu rozpoczął współpracę z popularnym magazynem „Cztery Kąty”. Tym samym, tuż obok szerokich działań w Internecie, sklep zaprezentuje się także offline.

OutletMeblowy.pl to jeden z największych w Polsce internetowych sklepów z ekskluzywnymi meblami oraz artykułami wyposażenia wnętrz. Swym klientom oferuje duży wybór produktów takich marek jak Natuzzi, Doimo, Calligaris, Ciacci, Incanto, Sofitalia, Alf Uno, Florida, Kler oraz Piogia Decorativa w okazyjnych cenach.

Do tej pory, głównie ze względu na miejsce oferowania produktów, sklep zdecydowaną większość swych akcji promocyjnych kierował do klienta on-linowego. Chcąc rozszerzyć zasięg swoich działań i w efekcie pozyskać nowych klientów OutletMeblowy.pl postanowił podjąć współpracę z offlinowym wydawcą branżowym. Wybór padł na popularny miesięcznik „Cztery Kąty” poświęcony architekturze i dekoracji wnętrz.

W październikowym wydaniu magazynu „Cztery Kąty”, który pojawi się w sklepach już w drugiej połowie września, czytelnicy znajdą kupon rabatowy na zakupy w OutletMeblowy.pl. Kupony zrealizować będzie można od 24 do 30 września. Dodatkowo klient, który podczas zakupu w OutletMeblowy.pl skorzysta z kodu promocyjnego zawartego na kuponie, otrzyma atrakcyjny upominek.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top