Pięknie wykończone wnętrza dzięki lastryko

Obecnie sporą popularnością cieszą się wykonane z lastryko płytki, które wyróżniają wysokie walory estetyczne. Najczęściej sięga się po nie do łazienki, ale odnajdą się one w wielu pomieszczeniach. Wspaniale prezentują się w kuchni, sprawdzą się także w sypialni i salonie. Jest to świetna alternatywa dla kamienia naturalnego, zdecydowanie tańsza. Lastryko powstaje z cementu, kamieni, wody. Po dodaniu pigmentu można uzyskać rozmaite kolory, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem płytek lastrykowych do aranżacji wnętrza. Jest tak wiele rodzajów płytek lastryko, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

Pięknie wykończone wnętrza dzięki lastryko 1

Dlaczego warto zdecydować się na płytki lastrykowe?

Płytki lastryko świetnie nadają się do wykończenia zarówno podłóg, jak i ścian. Można przebierać w kolorach i kształtach. Płytki lastrykowe mogą do złudzenia przypominać drogi i problematyczny w pielęgnacji marmur. Lastryko będzie idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach nowoczesnych i industrialnych. Unikalne wzornictwo umożliwia ożywienie aranżacji. Lastryko nadaje się do wykończenia posadzek, schodów, parapetów, ścian, blatów kuchennych. Jak widać, ma szerokie zastosowanie. Wspaniale prezentuje się w połączeniu z drewnem. Płytki lastrykowe są bardzo dekoracyjne, wyróżniają je wysokie walory użytkowe i estetyczne. Rewelacyjnie sprawdzają się w łazience, są odporne na działanie wilgoci.

Salon również jest odpowiednim miejscem do zastosowania lastryko, kolorowa podłoga, ściana lub kominek prezentują się bardzo efektownie. Za jego pomocą można stworzyć unikalną aranżację, przytulny pokój dzienny. Jeśli komuś zależy na eleganckim wystroju, to warto zestawić lastryko z białymi meblami i szkłem. Mile widziane są także złote dodatki i lite drewno. Płytki lastrykowe będą odpowiednie do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego metrażu. Obecnie bardzo modne są płytki lastrykowe w pastelowych kolorach, czyli ze spoiwem różowym, żółtym, zielonym, niebieskim, pomarańczowym. Kruszywo w lastryko może być kamienne, szklane, metalowe i nawet syntetyczne.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry