Jaki prezent dla szefa będzie najlepszy?

Jazda McLarenem 650s to wyjątkowy prezent dla fanów motoryzacji. Skok ze spadochronem jest oryginalnym podarunkiem dla szefa, który lubi ryzyko. Nauka jazdy Off Road 4×4 pozwala nabyć niezbędne umiejętności podczas jazdy w trudnym terenie. To idealny prezent dla szefa, ojca lub męża, którzy lubią jazdę terenową.

Jazda McLaren 650s – prezent dla fanów motoryzacji

Jaki prezent dla szefa będzie najlepszy? 1Jazda McLarenem 650s to spełnienie marzeń każdego fana sportowych aut. To samochód, który osiąga maksymalną prędkość 333 km/h, a 100 km/h osiąga w czasie poniżej 4 sekund. Podróż takim autem to wyjątkowe doświadczenie, które pamięta się na długo. Uczestnik atrakcji na początku zostaje poinformowany o cechach pojazdu oraz wybiera nawierzchnię, po której chce się poruszać. Przejazd odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym, który umożliwia osiąganie maksymalnej mocy silnika. Instruktor z fotelu pasażera podpowiada w trakcie jazdy, jak radzić sobie z tak szybką maszyną. Warto skorzystać z tej oferty na stronie prezentmarzen.com, gdzie uzyska się specjalny voucher. Jazda McLarenem 650s to świetny prezent dla szefa, który jest fanem motoryzacji. To również dobra okazja na podarunek dla męża lub ojca na urodziny.

Skok ze spadochronem – oryginalny prezent dla ryzykantów

Skok ze spadochronem to świetna atrakcja, która zapewnia niespotykaną dawkę adrenaliny. Na początku uczestnik zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa oraz procedurą skoku. Następnie leci awionetką na wysokość 1700 m, skąd skacze w tandemie wraz z instruktorem. Bezwładne spadanie trwa 50 sekund, jednak jest to uczucie, które pamięta się do końca życia. Szybowanie w przestworzach z otwartą czaszą spadochronu trwa średnio 10 min. W tym czasie można podziwiać świat z perspektywy ptaka. Bezpieczeństwo lotu zapewnia instruktor, który zdobył uprawnienia w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Skok ze spadochronem jest wyjątkowym prezentem dla jubilata w postaci szefa, taty, mamy, syna bądź córki. To również świetna okazja na uczczenie rocznicy ślubu.

Szkolenie Off Road 4×4 – praktyczny prezent dla fanów jazdy terenowej

Szkolenie Off Road 4×4 to świetny prezent, który uczy jazdy w trudnych warunkach. Atrakcja zawiera:

  • zagadnienia teoretyczne i praktyczne z terenowego poruszania się,
  • najlepsze wykorzystanie napędu 4×4,
  • obsługę pojazdów terenowych.

Na początku szkolenia uczestnik pokonuje trudne przeszkody, takie jak trawersy, zjazdy i strome podjazdy. Dowiaduje się też jak poruszać się przez nawierzchnię wodną, błotną, górzystą i piaszczystą. Uczestnik nabywa również umiejętności, jak pomóc sobie i innemu kierowcy samochodu terenowego w wyjątkowo trudnych sytuacjach. Jest to praktyczny prezent dla szefa, ojca lub męża, który może pomóc w przyszłości.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top