Program Taxomatic – czym wyróżnia się na rynku księgowości?

Opublikowano: 30 kwietnia 2018. Kategoria: Wpisy Promowane.

Mało jest programów do samodzielnego księgowania, które zawierają więcej opcji niż podstawowe. Jeszcze mniej jest programów, które są przejrzyste i proste w obsłudze. Na palcach jednej ręki zliczyć można narzędzia, które dodatkowo są estetyczne i ładnie się prezentują. Okazuje się, że po wyeliminowaniu większości dostępnych w Internecie programów pozostał nam Taxomatic, który z coraz większym powodzeniem radzi sobie na rynku księgowości.

Kiedy prowadzimy małą firmę, chcielibyśmy załatwiać wszelkie sprawy formalne małym kosztem i bez straty dużej ilości czasu. Dzięki internetowym programom do księgowania sprawa staje się prostsza. Nie musimy wydawać ogromnych kwot na księgowego czy biuro rachunkowe. Problem jednak pojawia się wówczas, gdy musimy wybrać jedno z dostępnych na rynku narzędzi. Rzadko bowiem zdarza się znaleźć program do księgowania, który będzie nie tylko korzystny cenowo, ale i łatwy w obsłudze, bogaty w opcje oraz przyjemny dla oka. Aż do teraz.

Na rynku pojawił się program Taxomatic, który łączy w sobie wszystkie wymienione wyżej cechy.

1. Taxomatic jest programem finansowo przyjaznym

Nie da się ukryć, że głównym aspektem, na jaki zwracamy uwagę w kwestiach księgowych, są koszty usług. Od wystawienia faktury, zaksięgowania jej, poprzez obliczenie składek do ZUS-u, aż po prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, jeśli rozliczamy się według jej zasad. Dzisiaj samodzielny księgowy to koszt nawet kilku tysięcy złotych. Biuro rachunkowe ceni się nieco słabiej, ale wciąż musimy wykładać co miesiąc przynajmniej 1000-1500 złotych. Taxomatic to opcja nawet kilkaset razy tańsza. Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców zaczyna samodzielną przygodę z księgowością online.

Program Taxomatic – czym wyróżnia się na rynku księgowości? 1

2. Taxomatic jest programem łatwym w obsłudze

Wielu z nas, prowadzących różnego rodzaju firmy, boi się księgowości ze względu na jej złożoność i zagmatwanie oraz różne przepisy prawne, których nie chcielibyśmy łamać. Dziś możemy o tym zapomnieć. Dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz pomocniczym radom programu możemy sami zająć się naszymi sprawami i w szybki sposób nauczyć się sprytnego korzystania z narzędzia. Intuicyjnie zbudowany panel główny bowiem możemy bez problemów personalizować, zaznaczając, które funkcje są dla nas najważniejsze. Również prawo podatkowe nie będzie nam z programem Taxomatic straszne. Twórcy gwarantują aktualizacje narzędzia również pod kątem prawnym.

3. Taxomatic jest ładny i ciekawie zaprojektowany

Dla większości z nas księgowość to nudna, żmudna robota, którą co miesiąc trzeba „odbębnić”. Okazuje się, że korzystanie z programów do samodzielnego rozliczania się mogło nas w taki sposób przestraszyć przez nieatrakcyjne szaty graficzne tychże narzędzi. Szare lub czarno-białe opcje, brak jakiejkolwiek grafiki, na której można byłoby zawiesić na chwilę oko, nudna czcionka – to właśnie zmora różnorodnych programów.

Taxomatic postanowił od tego odejść i zaserwować swoim użytkownikom miłe doznania estetyczne przy każdym włączeniu narzędzia. W programie przeważa kolor różowy, jednak nie dominuje on całej strony i nie męczy wzroku. Tak wyważona sfera graficzna narzędzia sprzyja lepszej pracy i skupieniu.

Wpisy PromowaneProgram Taxomatic – czym wyróżnia się na rynku księgowości?

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.