Sklepy convenience – sprawdzony przepis na biznes

Kilka lat temu modne były cotygodniowe zakupy całą rodziną w ogromnych marketach. Dzisiaj jednak preferujemy mniejsze sklepy na naszym osiedlu, w których można zrobić codzienne zakupy, znaleźć świeże produkty na śniadanie lub obiad do pracy, a także skorzystać z wielu usług – jak doładowanie telefonu, wypłata gotówki czy odbiór paczki. Konsumenci cenią rozwiązania convenience, dlatego sklepy oferujące szeroki zakres usług cieszą się tak dużą popularnością.

Sklepy convenience – sprawdzony przepis na biznes 1
Happy cashier woman at her workspace in supermarket shop

Niewielki sklep pod ręką jako rozwiązania convenience

Nieduże sklepy w pobliżu mieszkania czy biura zyskują rosnącą popularność. Poza sporym wyborem produktów spożywczych oferują też inne produkty pierwszej potrzeby – m.in. kosmetyczne. Co więcej, można w nich załatwić szereg usług oraz znaleźć cenione marki produktowe. Żabka, dla przykładu, oferuje m.in. kanapki Tomcio Paluch czy bakalie Haps.

Sklepy convenience, bo o nich mowa, to popularny i sprawdzony sposób na biznes. Dzięki dogodnej lokalizacji, konkurencyjnym cenom i różnorodnej ofercie świetnie wypadają na tle konkurencji i są chętnie wybierane przez konsumentów. Prowadzenie takiego sklepu to jeden z godnych rozważenia pomysłów na własny biznes. Poza tym w Żabkach znajdziemy różne rozwiązania convenience – produkty spożywcze, kosmetyczne, chemię do sprzątania, gotowe przekąski, świeżą kawę i szereg usług.

Rozwiązania convenience i system franczyzowy – pomysł na biznes

W ramach franczyzy można prowadzić mały sklep pod znaną i lubianą marką. Przykładem jest sieć Żabka. Franczyzobiorcy korzystają z doświadczeń popularnej sieci w ramach własnej działalności gospodarczej. W każdym sklepie można znaleźć podobny asortyment, w tym m.in. marki produktowe Żabka, świeże owoce i pieczywo, a także skorzystać z różnych usług.

Żabka zapewnia franczyzobiorcom m.in. już wyposażony i gotowy do użytku sklep, bezpłatne dostawy, korzystanie z doświadczeń sieci, pokrycie kosztów najmu lokalu oraz wsparcie marketingowe i technologiczne. Rozwiązania convenience, jak sklepy Żabka Group, prowadzone na podstawie systemu franczyzowego są ciekawym pomysłem na własny biznes i mogą zapewnić zarobek, rozwój i zdobycie doświadczenia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry