Skok spadochronowy – niesamowity pomysł na biznesowy upominek

Chociaż tradycja obdarowania się upominkami w biznesie nie jest zbyt długa, to jednak ma wielu zwolenników. Podarowanie pracownikom, kolegom czy przełożonym prezentu jest sposobem na zacieśnienie relacji i poprawę atmosfery w pracy. Wśród pomysłów na podarunki w biznesie propozycji jest wiele – jednym z wyjątkowych może być skok spadochronowy.

Wielu z nas kojarzy skoki spadochronowe z rozrywką przeznaczoną dla osób mających za sobą specjalne szkolenie. Jednak tak naprawdę do skoku nie potrzeba specjalnych przygotowań – to wszystko za sprawą skoków tandemowych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach, które chciałyby przeżyć te same emocje, które towarzyszą profesjonalistom.

Skok spadochronowy – niesamowity pomysł na biznesowy upominek 1W skokach spadochronowych w tandemie biorą udział dwie osoby połączone specjalną uprzężą, a mianowicie są to pilot tandemu – osoba, która odpowiada za kwestie techniczne przedsięwzięcia, a także pasażer, który do „tandemu” nie musi wcześniej się przygotowywać. Nie trzeba brać udziału w badaniach lekarskich, nie trzeba również dużo płacić, ponieważ skoki w tandemie są naprawdę niedrogie. Ze względu na ich łatwą dostępność skoki te są także możliwe do wykonania dla niemalże każdego, co powoduje, że są tak dobrym pomysłem na upominek.

Skoki spadochronowe w tandemie mają miejsce z wysokości 3000 lub 4000 metrów, czyli zasadniczo s tego samego poziomu, z którego wykonuje się standardowe skoki ze spadochronem solo. Od wysokości wyskoku zależy czas trwania swobodnego spadania – tym właśnie terminem określa się spadanie bez otwartego spadochronu, z maksymalną prędkością 200 kilometrów na godzinę. Jest to zdecydowanie najbardziej ekscytujący i emocjonujący moment całego przedsięwzięcia. Przy wysokości 3000 metrów swobodne spadanie trwa przez 30 sekund, natomiast przy 4000 metrach to 60 sekund.

Gdy skoczkowie osiągną już razem odpowiedni poziom, wtedy pilot otwiera spadochron. Przez kilka minut można podziwiać okoliczne widoki z lotu ptaka, a potem wylądować bezpiecznie na trawiastym lądowisku – za lądowanie również odpowiedzialny jest pilot, dlatego nie trzeba obawiać się o jakiekolwiek kontuzje.

Jak widać, skok spadochronowy w tandemie może być wyjątkowym przeżyciem dla każdego, kto lubi adrenalinę i chce przetestować swoją odwagę. Skok może być bez problemu zakupiony na prezent – firmy zajmujące się organizacją takich przedsięwzięć oferują również specjalne vouchery upominkowe, dlatego też obdarowana osoba może wtedy samodzielnie wybrać taki termin, który będzie najbardziej dogodny. Vouchery można zakupić także całkowicie przez internet – wystarczy wybrać rodzaj skoku z 3000 lub 4000 metrów. Można dokupić także usługę wideorejestracji, aby mieć wyjątkową pamiątkę po swoim wyczynie.

Na skoki spadochronowe w tandemie, a także na szkolenia spadochronowe AFF zaprasza Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego „Skydive” działający w Kruszynie pod Włocławkiem. Również organizuje skoki spadochronowe w Przasnyszu, Gliwicach oraz w Pruszczu Gdańskim. Z pełną ofertą „Skydive” zapoznać można się na stronie internetowej: https://skydive.pl, gdzie można również wykonać rezerwację on-line.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry