StartAP – Akademia Przedsiębiorczości

W imieniu Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR z Wrocławia zapraszamy studentów wszystkich wrocławskich uczelni wyższych do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości”. Wszystkie zajęcia odbędą się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w dniach 15-22 marca 2010r. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się będą przedstawiciele firm takich, jak (m.in.): Trinity Capital, ERS Szkolenia, Favore.pl czy Szkoła Inwestowania.

Dzień pierwszy: „Kreujesz” (15.03.2010r.)

Warsztaty poświęcone tworzeniu wizji własnej firmy oraz spostrzeganiu i wykorzystywaniu potrzeb współczesnego rynku, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska e-biznesu.

Dzień drugi: „Finansujesz” (16.03.2010r.)

Dzień dotyczący możliwości pozyskiwania kapitału dla początkującego przedsiębiorcy i jego firmy. Uczestnicy poznają systemy kredytowania, pozyskiwania funduszy unijnych, a także aspekty prawne wymienionych rozwiązań.

Dzień trzeci: „Zarządzasz” (17.03.2010r.)

Kierowanie małym i średnim przedsiębiorstwem we wszystkich aspektach: od rachunkowości po motywowanie pracowników, negocjacje w biznesie oraz szeroko pojęte zarządzanie sobą w czasie.

Dzień czwarty: „Rozwijasz” (18.03.2010r.)

Na tematykę ostatniego dnia szkoleń składają się: kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa poprzez odpowiednie działania promocyjne oraz zwiększanie jego atrakcyjności na rynku – także przez przebranżowienie czy zmianę formy organizacyjno-prawnej.

Dzień piąty: „Wygrywasz” (22.03.2010r.)

W trakcie finałowego dnia odbędzie się case study, na podstawie którego nagrodzeni zostaną najbardziej przedsiębiorczy studenci.

Ponadto, w ostatnim dniu trwania projektu wszyscy zainteresowani będą mieli okazję wziąć udział w debacie pod tytułem: „After kryzys – praca na etacie czy własna firma?”. Debata przygotowana została przy wsparciu Forum Edukacji Biznesowej działającej przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Aby zostać jednym z pięćdziesięciu uczestników projektu „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości” wystarczy odwiedzić jedno ze stoisk na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Opłata za udział w szkoleniach wynosi 50 złotych. Zapisy ruszają 9 marca.

Szczegóły na stronie internetowej: www.startap.wiggor.pl.

Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma starter w formie płyty CD z materiałami szkoleniowymi. Na płytach CD znajdują się także nagrody gwarantowane w formie e-booków przekazanych przez firmę Złote Myśli. Na uczestników czekają również nagrody rzeczowe, w formie książek i zestawów do nauki języka angielskiego SITA.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top