Strefawalut.pl – porównywarka kantorów internetowych

Popularność kredytów walutowych skutkuje dużym zainteresowaniem wymianą walut. Coraz więcej klientów zdobywają również kantory internetowe. Pojawienie się ich porównywarki było więc kwestią czasu.

Strefawalut to niezależna porównywarka kantorów internetowych w Polsce. Stawiamy na przejrzystość informacji, która jest kluczem do najkorzystniejszej i bezpiecznej transakcji – czytamy na stronach serwisu.

Projekt tworzony jest przez dwie osoby. Twórcy planują osiągnąć oglądalność na poziomie między 20 a 50 tys. osób miesięcznie.

Strefawalut.pl – porównywarka kantorów internetowych 1

Strefawalut.pl pomagać ma w szukaniu optymalnej oferty wymiany walut spośród wszystkich kantorów internetowych w Polsce. Serwis dzieli się na dwie główne części. W zakładce „Kursy walut” zebrano ceny kupna i sprzedaży walut. W zakładce „Wizytówki” opisano zaś każdy kantor – przedstawiając jego aktualną ofertę oraz umożliwiając ocenę i wyrażanie opinii przez użytkowników. Dodatkowo w serwisie funkcjonują zakładki „Newsroom” (linki do artykułów o treści finansowej) oraz „FAQ” z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Prezentowane w Strefawalut.pl dane pochodzą ze stron internetowych kantorów i są aktualizowane na bieżąco. W przypadku kursów podawana jest ostatnia data ich aktualizacji na stronie danego kantoru. Oprócz podstawowych walut (USD, GBP, EUR, CHF) porównywarka zawiera wszystkie dostępne obecnie waluty w kantorach online.

Znajdziesz u nas też indywidualne opinie i oceny kantorów autorstwa innych użytkowników. Stawiamy na uczciwą wymianę informacji, u nas każdy może wyrazić opinię na temat danego kantoru. Wszystko to sprawia, iż jesteśmy najbardziej obiektywnym źródłem wiadomości o kantorach w internecie – zapewniają twórcy.

Aby znaleźć najlepszą ofertę należy wybrać walutę, zaznaczyć czy chodzi o jej kupno czy sprzedaż, wpisać kwotę i nacisnąć przycisk „Oblicz”. Otrzymaną tabelę można sortować, natomiast w kolumnie „Do zapłaty” zobaczyć informację o kwocie do zapłaty za wymienianą kwotę.

Strefawalut.pl zarabiać ma dzięki reklamie. Twórcy skupiają się obecnie na promocji swojego projektu. Szukają również partnera – może nim być na przykład instytucja finansowa lub spółka medialna.

To tylko część recenzji. Całość znaleźć można na Wystartowali.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry