Szukasz powierzchni na Twoją reklamę? Sprawdź gdzie możesz ją znaleźć!

Do tego, że reklama jest dźwignią handlu, raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Aby jednak była skuteczna, musi być odpowiednio przemyślana. Duże znaczenie ma nie tylko jej wygląd oraz przekaz, ale również miejsce, w którym zostanie umieszczona. Gdzie najlepiej wynająć powierzchnię reklamową? Sprawdźcie!

Szukasz powierzchni na Twoją reklamę? Sprawdź gdzie możesz ją znaleźć! 1

Jak powinna wyglądać idealna reklama?

Głównym zadaniem reklamy jest docieranie do jak największej grupy odbiorców, a tym samym powiększanie grona potencjalnych klientów. Jednym z najpopularniejszych rodzajów wielkoformatowej reklamy zewnętrznej są umieszczane w rzucających się w oczy miejscach plakaty. Czym powinny się wyróżniać, by właściwie pełnić swoją funkcję? Przede wszystkim jasnym przekazem – muszą zawierać informacje takie jak:

  • kto jest autorem reklamy? (nazwa firmy, instytucji, organizacji)
  • co ma do zaoferowania? (usługa, przedmiot itp.)
  • do kogo jest kierowana?
  • dlaczego ta oferta jest lepsza od innych?

Bilbord powinien być estetyczny i czytelny. Bardzo ważne jest, aby przyciągał spojrzenia. Dobrym sposobem na to jest wprowadzenie elementu zaskoczenia – intensywnych kolorów, ciekawej grafiki czy zaskakującej pointy.

Gdzie umieścić reklamę firmy?

Duże znaczenie ma również miejsce, w którym umieścimy bilbord. Lokalizacja powinna być przez nas bardzo dobrze przemyślana, ponieważ to od niej zależy, na jaki rodzaj odbiorców będziemy oddziaływać. Przedstawiając to na prostym przykładzie – plakat z ofertą zajęć językowych dla dzieci warto umieścić w okolicy szkoły, przedszkola czy domu kultury, ponieważ w tym miejscach przebywa największa ilość potencjalnych klientów.

Do wyboru mamy różne formy reklamy wielkoformatowej – mogą to być bilbordy, słupy ogłoszeniowe, kostki lub standy reklamowe. Podczas imprez plenerowych warto wykorzystać różnorodne konstrukcje i podesty sceniczne. Niektóre firmy decydują się również na mobilną wersję reklamy, polegającą na umieszczaniu ogłoszeń na samochodach.

Gdzie można wynająć powierzchnię reklamową?

Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć tego typu oferty. Dotyczą one wynajmu powierzchni reklamowych różnych typów i rozmiarów, znajdujące się zarówno w przestrzeni publicznej, jak i na prywatnych posesjach. Ich cena zazwyczaj uzależniona jest od wielkości reklamy oraz wybranego miejsca.

Bardzo wygodnym sposobem poszukiwania idealnej powierzchni reklamowej na wynajem, w interesującej nas lokalizacji, jest skorzystanie z portalu internetowego Oshare.pl (sprawdź: https://oshare.pl/470-powierzchnie-reklamowe). Jest to popularna platforma zrzeszająca osoby wynajmujące różne produkty oraz usługi. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka umożliwi szybkie znalezienie interesujących produktów, znajdujących się w najbliższej okolicy. Ceny powierzchni reklamowych do wynajęcia są z góry określone i zazwyczaj dotyczą całego miesiąca, dzięki czemu można z wyprzedzeniem umieścić je w swoim budżecie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry