Szybka pożyczka online – od jakiego wieku można wziąć?

Coraz więcej młodych osób korzysta ze świadczeń finansowych oferowanych przez banki i firmy pozabankowe. Zazwyczaj potrzebują dodatkowej sumy pieniędzy na rozwój (np. dodatkowy kierunek studiów lub kurs udoskonalający umiejętności) lub na wyjazd za granicę.

Rok urodzenia a pożyczka

Szybka pożyczka online - od jakiego wieku można wziąć? 1Z usług firm pozabankowych mogą korzystać osoby, które ukończyły 21. rok życia i są obywatelami Polski. Granicę górną wyznacza wiek 73 lat. Szybka pożyczka online jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają umowy o pracę. W XXI wieku coraz więcej młodych ludzi posiada kilka zleceń lub dzieł, dzięki którym się utrzymują. Chwilówki przez Internet pomagają im zrealizować plany edukacyjne lub podróżnicze.

Na jaką kwotę można wziąć pożyczkę?

Pierwsza szybką pożyczkę online można wziąć na sumę od 200 do 1000 złotych. Wraz z kolejnymi pożyczkami kwota rośnie aż do 5000 złotych. Na stronie internetowej firmy pożyczkowej można znaleźć specjalny kalkulator wyposażony w dwa suwaki, na którym można obliczyć przewidywany termin spłaty oraz naliczone oprocentowanie. Pożyczoną sumę pieniędzy można spłacić od razu lub oddać w ciągu 15, 30, 45 lub 65 dni. Termin odliczany jest od wpłynięcia na konto pożyczki.

Jak wypełnić wniosek internetowy?

Wniosek jest dostępny w specjalnej zakładce na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Jego uzupełnienie należy rozpocząć od wpisania pożyczanej sumy oraz przewidywanej daty określającej spłatę. Kolejnym krokiem jest przesłanie na konto bankowe firmy pozabankowej opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł. Jest to opłata potwierdzająca tożsamość klienta, którą firma przelewa z powrotem na konto osoby pożyczającej pieniądze. Po zaksięgowaniu opłaty, klient otrzymuje SMS z tymczasowym hasłem, dzięki któremu może zalogować się na stronie pożyczkodawcy i wypełnić kolejną część wniosku z podstawowymi danymi osobowymi (imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu komórkowego, numerem PESEL, numerem konta bankowego). Po automatycznej weryfikacji tożsamości, klient otrzymuje na konto pieniądze. Czas oczekiwania na pieniądze wynosi ok. 15-20 minut.

Co zrobić w przypadku przedłużenia terminu spłaty?

W przypadku przedłużenia terminu spłaty, należy jak najszybciej skontaktować się z konsultantem firmy pożyczkowej w celu ustalenia kolejnej daty. Zazwyczaj porozumienie między klientem a pożyczkodawcą wiąże się z dodatkowymi opłatami. Jednym z rozwiązań jest również refinansowanie, które polega na udzieleniu kolejnej pożyczki przez firmę polecaną przez pożyczkodawcę

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top