Targi Kariera IT GigaCon

Opublikowano: 8 sierpnia 2011. Kategoria: Patronaty.

Czas i miejsce: 27 sierpnia 2011r., Gdańsk

Targi Kariera IT GigaCon 1W imieniu Organizatorów zapraszamy specjalistów z branży IT do udziału w targach Kariera IT GigaCon. Udział w tym wydarzeniu jest doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą  jak również do porównania wymogów i warunków pracy proponowanych przez różne firmy.

Podczas targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących między innymi: negocjacji warunków płacowych oraz udoskonalaniu umiejętności interpersonalnych, poruszone będą również kwestię prawnych aspektów świadczenia pracy.

Targi zaplanowane są na sobotę – 27 sierpnia – warunkiem uczestnictwa w  tym wydarzeniu jest doświadczenie zawodowe w obszarze IT – prowadzona jest rejestracja kwalifikowana. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do rejestracji poprzez stronę http://www.targikarierait.pl/

Udział jest BEZPŁATNY choć ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Kariera IT należy do grupy imprez firmowanych marką GigaCon – są to największe na Polskim rynku konferencje o tematyce informatycznej.

Szczegóły i rejestracja: http://www.targikarierait.pl/

Kontakt do organizatora:

Aleksandra Górecka
tel. +48 22 427 36 44
aleksandra.gorecka@software.com.pl

Dawid ZarazińskiTargi Kariera IT GigaCon

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.