TurboKorekty.pl nowym projektem twórców TurboTlumaczenia.pl

Opublikowano: 7 października 2014. Kategoria: Startupy. Tagi: , ,

Kolejnym projektem twórców TurboTlumaczenia.pl jest serwis TurboKorekty.pl dzięki któremu będziemy mogli zamówić profesjonalną korektę tekstów zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Według zapewnień twórców gotową pracę możemy otrzymać nawet w ciągu 30 minut od wysłania.

turbokorekty
Klienci często pytali nas o możliwość wykonania korekt. Niektórzy nawet zamawiali je przez formularz Turbo Tłumaczeń, gotowi zapłacić za taką usługę zgodnie z wyceną tłumaczenia. Stąd pomysł na TurboKorekty. Dzięki doświadczonym w edytowaniu tekstów native speakerom, jesteśmy w stanie wykonywać korekty jeszcze taniej i szybciej niż tłumaczenia – powiedziała Anna Ryś, CEO TurboTłumaczeń

Twórcy nie wykluczają, że oba serwisy niebawem zostaną połączone i użytkownicy będą mogli zamówić teksty razem z korektą.

Do tej pory z usług TurboTłumaczeń skorzystało ok. 2 tys. klientów, którzy zamówili łącznie ponad 6 tys. tłumaczeń.

Sylwester KozakTurboKorekty.pl nowym projektem twórców TurboTlumaczenia.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.