VIII edycja iNET-meeting

Zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskiej Konferencji iNET-meeting, która odbędzie się 20-21 października w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

Konferencja jest poświęcona rozwojowi firm ISP w Polsce i odbywa się w ramach działań jakie podejmuje iNET group. Obecność ponad 300 osób tworzy szansę na wymianę doświadczeń, informacji czy zorganizowanie wspólnego projektu. Jest to również szansa na poznanie nowych, ciekawych ludzi z branży telekomunikacyjnej.

VIII edycja iNET-meeting 1Na konferencji oprócz wykładów, swoje produkty oraz usługi zaprezentują m.in. operatorzy, sprzedawcy sprzętu dla ISP jak również usługodawcy. W imieniu organizatorów zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Wszystkie niezbędne i najbardziej aktualne informacje związane z konferencją znajdują się na stronie www.inet-meeting.pl

Dla czytelników e-biznes.pl oferujemy specjalny 5 proc. rabat na zakup wejściówki! Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową. Aby skorzystać z rabatu w polu „Kupon rabatowy” prosimy wpisać „E-BIZNES”.

Dane kontaktowe:

iNET group sp. z o.o.
ul. Leszka 59
44-286 Wodzisław Śląski
tel. 32-720-32-11
kom. 605-906-906
e-mail [email protected]

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top