VoIP w firmie

Jeżeli zastanawiacie się, w jaki sposób rozwiązać problemy związane z telekomunikacją w waszej firmie, takie jak zbędne koszty czy niska jakość połączeń, centrala VoIP została stworzona właśnie dla Was. Jak działa, czym różni się od tradycyjnych central i dlaczego powinniście z niej skorzystać – o tym poniżej.

            Cyfrowo zamiast analogowo

            Centrala VoIP to nowoczesna wersja tradycyjnej centrali telefonicznej, która zamiast łącz analogowych lub ISDN wykorzystuje sieć IP. Dzięki temu zyskuje ona o wiele większe możliwości. To dlatego telefonia internetowa zyskuje coraz liczniejsze grono zwolenników – i to nie tylko wśród firm, lecz również wśród klientów indywidualnych. Jednakże to przedsiębiorstwa – a konkretnie wasze firmy – są w tej sytuacji ważniejsze. Co zyskacie, korzystając z centrali VoIP?

Taniej i lepiej

exchange-of-information-231629_1280            Sieć IP nie jest obciążona takimi kosztami, jakie jeszcze niedawno trzeba było ponosić za korzystanie z tradycyjnego telefonu stacjonarnego. W porównaniu z ofertami tych operatorów, VoIP okazuje się bezkonkurencyjne. Szacuje się, że w przypadku połączeń międzynarodowych, stawki są niższe o jakieś 40-50%. A to dopiero początek. Znacznej obniżce ulegają również rozmowy krajowe. Co najważniejsze jednak, sieć połączeń wewnętrznych, tworzona w oparciu o centralę, jest zupełnie darmowa. W parze z niskimi cenami idzie również wysoka jakość dźwięku, która możliwa jest do uzyskania dzięki coraz wyższej przepustowości internetu.

Każdemu według potrzeb

            Centralę VoIP można dowolnie rozbudowywać i dostosowywać ją do firmowych potrzeb. Nieważne, czy skorzystacie z centrali fizycznej, instalowanej w siedzibie firmy, czy z tej działającej online. Do każdej z nich możecie dokupić dodatkowe pakiety usług, które sprawią, że telekomunikacja w waszym przedsiębiorstwie, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna, będzie na najwyższym poziomie. Jednym z głównych dostawców central telefonicznych na polskim rynku jest marka Datera. W ich ofercie znajdziecie centrale i liczne usługi, które sprawią, że nawet przy ograniczonych środkach, będziecie mogli rywalizować z najlepszymi.

Więcej informacji na stronie: www.datera.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top