Wizytówka Google Moja Firma, rozbuduj marketing w hotelu!

Działania marketingowe w branży hotelarskiej w ostatnich latach nabrały niebywałego rozpędu. Co więc zrobić, żeby nadążyć za obiektami konkurencyjnymi? Zadbać o elementy, o których konkurenci jeszcze nie pomyśleli. Co mam na myśli?

Profesjonalne wizytówki Google Moja Firma

W BookingSolutions wiemy jakie są współczesne potrzeby hotelarzy, niezależnie od tego jakiej wielkości obiekty prowadzą, dlatego właśnie przygotowaliśmy serię poradników na temat wizytówki Google Moja Firma dla branży hotelarskiej. Pod adresem https://bookingsolutions.pl/uslugi/wizytowka-google-dla-hotelu/ znajdziesz profesjonalną ofertę tworzenia wizytówek dla hoteli, dzięki czemu już dziś możesz osiągnąć przewagę nad innymi hotelami w Twojej okolicy i nie tylko!

Dlaczego Google Moja Firma?

Wizytówka Google Moja Firma, rozbuduj marketing w hotelu! 1W dobie smartfonów i indeksowania „mobile first”, ogromna część użytkowników korzysta z map Google jako podstawowej nawigacji podczas swoich podróży. Prawidłowo uzupełniona wizytówka Google pozwoli wyświetlić Twój obiekt wszystkim tym, którzy szukają noclegów w Twojej okolicy.

Optymalizacja wszystkich elementów wizytówki wyświetli Cię wyżej i dodatkowo wszyscy zainteresowani Twoją ofertą, będą mogli kliknąć w button „pokaż trasę”. Dzięki temu w sposób łatwy trafią do Twojego obiektu z pomocą map Google.

Odnośnik do Twojej strony internetowej.

Wizytówka to także bezpośrednie źródło rezerwacji w Twoim obiekcie. W jaki sposób? W wizytówce możesz umieścić odnośnik do swojej strony bezpośredniej, dzięki czemu przekierujesz ruch bezpośrednio na stronę internetową. Korzyści z takiego rozwiązania będą niezaprzeczalne.

Raz, że zbudujesz większą rozpoznawalność marki (zwłaszcza przy dobrze zoptymalizowanej wizytówce!), a dwa, że nie będziesz musiał odprowadzać prowizji do pośredników rezerwacyjnych. Przyznasz więc, że korzyści są niezaprzeczalne.

Zdjęcia i opinie.

Posiadanie wizytówki Google Moja Firma pozwoli Ci dodawać również zdjęcia Twojego obiektu (zarówno od środka, jak i od zewnątrz), zdjęcia załogi, potraw, czy czegokolwiek, co będziesz uważał za warte pokazania Twoim potencjalnym Gościom.

To także moduł odpowiedzi i zarządzania opiniami. Jeśli ktoś z Twoich Gości zechce zostawić opinie na Twoim koncie, będziesz miał bardzo łatwą i intuicyjną możliwość udzielenia odpowiedzi. Zbuduje to większą wiarygodność w oczach turystów i postawi Cię w pozytywnym świetle, jako firmę dbającą o swoich Gości.

Obserwacja wszystkich statystyk.

Google udostępnia bardzo rozbudowane narzędzia analityczne dla wizytówki, dzięki czemu możesz obserwować ile osób odnalazło Cię w wyszukiwarce po danej frazie, a ile zrobiło to na zasadzie odkrywania nowych obiektów.

Sprawdzisz również, czy zostałeś znaleziony z poziomu map Google, czy z poziomu wyszukiwarki, dzięki temu absolutnie nic Ci nie umknie. Jesteś w stanie sprawdzić ilość, częstotliwość i czas połączeń telefonicznych wykonanych z pomocą Twojej wizytówki a także region z jakiego największa liczba Gości docierała do Twojej wizytówki, co pozwoli skuteczniej targetować Twoje działania reklamowe.

Wizytówkę można założyć samodzielnie.

Pod adresem https://bookingsolutions.pl/blog/jak-zalozyc-google-moja-firma/ dowiesz się jak prawidłowo i samodzielnie założyć wizytówkę Google Moja Firma i już dziś czerpać z tego korzyści. Następnie następuje proces weryfikacji (także opisany na blogu). Opisane zostały również wszystkie niuanse statystyczne zawarte w wizytówce.

Nie zawsze jednak proces samodzielnego zakładania wizytówki jest dobrym rozwiązaniem. Nie ma co ukrywać, że uzupełnienie wszystkiego w stu procentach wymaga czasu i uwagi, na co nie każdy może sobie pozwolić. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę dalsze procesy weryfikacyjne i zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami jakie dają wizytówki. Dlatego też warto wziąć pod uwagę pomoc profesjonalistów, co pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić go na inne elementy działania Twojego obiektu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top