Wygraj cenne nagrody w konkursie iParts.pl!

Kolejna edycja konkursu „Opiniujesz? Zyskujesz!” z iParts.pl dobiega końca. Masz czas do końca czerwca, aby wygrać cenne nagrody rzeczowe, wśród których znajduje się m.in. voucher o wartości 200 PLN na zakupy w www.iparts.pl!

Jak wygrać?

Wystarczy, że do końca czerwca zrobisz zakupy w sklepie internetowym iParts.pl, a następnie dodasz opinię do zamówionych przez siebie części i automatycznie zakwalifikujesz się do udziału w konkursie. Opinie pod produktami można dodawać z poziomu zakładki „Opinie o produkcie”, który znajduje się pod wszystkimi częściami, płynami i akcesoriami dostępnymi w iParts.pl. Do dodania opinii będziesz potrzebował loginu do swojego konta Klienta.

Pamiętaj, że im większa ilość wystawionych przez Ciebie opinii, tym większe masz szanse na końcowe zwycięstwo. Dodatkowo możesz wykazać się kreatywnością – najciekawsze komentarze z pewnością zostaną przez nas nagrodzone!
http://www.iparts.pl/konkurs/jak-wygrac/

Nagrody

iparts

W każdej edycji konkursu „Opiniujesz? Zyskujesz?” sklep motoryzacyjny iParts.pl oferuje nagrody za trzy pierwsze miejsca. W obecnej edycji nagrodę główną stanowi voucher o wartości 200 PLN na zakupy w iParts.pl! Drugie miejsce w konkursie premiowane jest olejem półsyntetycznym Mobil Super 2000 X1 Diesel 10W40 o pojemności czterech litrów. Ostatnie miejsce na podium oznacza nagrodę w postaci rejestratora jazdy GoClever DVR HD Wide. Na kolejną edycję konkursu przewidziane są jeszcze atrakcyjniejsze nagrody!

http://www.iparts.pl/konkurs/nagrody/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry