Zalety wynajmu długoterminowego – jakie są korzyści auta na abonament?

Auto na abonament nie jest nowością na rynku finansowania samochodów, jednak w naszym kraju rozwiązanie to dopiero zyskuje na popularności. Jest to nic innego jak najem długoterminowy, a korzyści płynące z niego są w pełni wymierne. Wynajem długoterminowy odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach, bez żadnych ukrytych opłat, co szczególnie doceniają klienci. Wobec tego, jakie płyną korzyści z tej formy najmu pojazdu?

Zalety wynajmu długoterminowego - jakie są korzyści auta na abonament? 1

Korzystanie z wymarzonego auta ze stałą, miesięczną ratą – taki jest wynajem długoterminowy

Każdy z nas z całą pewnością ma na oku wymarzony model nowego samochodu. Jednak nasze możliwości finansowe mogą być dość dużym ograniczeniem. Wobec tego samochód na abonament może być świetnym rozwiązaniem. Dzięki niemu można o wiele szybciej rozpocząć korzystanie z danego auta. Co więcej, finansowanie samochodu w ten sposób jest również o wiele korzystniejsze dla naszego portfela. Stała miesięczna rata, bez dodatkowych kosztów, z pewnością nie nadweręży naszego budżetu domowego czy firmowego. W ten sposób możemy więc połączyć przyjemne z pożytecznym. Warto również dodać, że zawierając umowę najmu długoterminowego, nie musimy również martwić się o koszty związane z przeglądem technicznym, więc oszczędności tworzą się same.

Preferencyjne warunki dla osób prywatnych i firm

Wynajem długoterminowych dla firm to również jedno z korzystniejszych rozwiązań. Dlaczego? Po zakończeniu trwania umowy możemy zdecydować się na kolejne, nowe auto i odświeżyć flotę samochodową. Warto wspomnieć także, że wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, również przyniesie wiele korzyści. Wynika to z faktu, że mają one możliwość indywidualnego dopasowania czasu trwania umowy. Zwykle najem długoterminowy obejmuje okres od jednego roku do kilku lat. Niemniej jednak korzyści wynajmu w tym przypadku są znaczące. Kierowcy nie muszą już obawiać się konieczności wykupu dodatkowych polis ubezpieczeniowych, gdyż są one już uwzględnione w cenie. Oczywiście obejmują one nie tylko obowiązkowe OC i NW, ale często także i AC oraz ubezpieczenie szyb. Dla firm, a także dla osób prywatnych często przygotowywane są również pakiety dodatkowe. Nie da się ukryć, że dzięki nim oferta wynajmu długoterminowego staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Takie pakiety mogą obejmować np. darmową wymianę części eksploatacyjnych, czy inne, dodatkowe czynności serwisowe. Wobec tego kierowca przez cały czas trwania umowy, może spokojnie korzystać z pojazdu i cieszyć się możliwością jego posiadania na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry