100.000 postów na DI.PL – serwisie o domenach

Opublikowano: 29 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W lutym 2006 roku pierwszy post napisał Założyciel – Tomek. Pół roku później do grona administracji dołączył Rafał. Tak zaczęła się historia pierwszego w Polsce i największego dziś forum o domenach DI.pl Domeny Internetowe (wtedy jeszcze nosiło nazwę parkowaniedomen.pl).
Dziś może pochwalić się takimi liczbami jak 80.000 odsłon w miesiącu, 300 wypowiedzi dziennie i dzisiejszy jubileusz – liczbą 100.000 postów.

Polski rynek rozwija się coraz szybciej, przyciąga zagranicznych inwestorów, a domeny nabierają większej wartości, o czym może świadczyć ostatnio nagłośniona sprzedaż adresu deser.pl za kwotę 22.000 euro. W tym roku obniżono cenę rejestracji z 60 do 10zl w hurcie oraz pięciokrotnie cenę opcji na domenę ze 150 do 30zł. Z dniem 1 stycznia obniży się także cena przedłużenia domeny .pl.  To nie nasuwa wątpliwości, że rynek przyspieszył i nie zaskakuje nas liczba 1,100,000 domen w polskim rejestrze.

Z okazji jubileuszu został także przygotowany ciekawy konkurs z  nagrodą 3 x 10 rejestracji domeny .pl polegający na zarejestrowaniu najciekawszej domeny  – więcej informacji o konkursie na forum.

Jak informuje Administracja w tym roku di.pl podjęło współpracę z markami Active24.pl, AZ.pl i NameDrive.com.

„Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim użytkownikom i odwiedzającym forum dzięki, którym dziś forum może świętować” – podkreślają Tomasz Kurlenko i Rafał Pietrzyk.

Sylwester Kozak100.000 postów na DI.PL – serwisie o domenach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.