100 dolarów dla niezadowolonych właścicieli Nokia Lumia 900

Nokia Lumia 900 ma wady oprogramowania, co potwierdza producent. Chcąc zrekompensować użytkownikom nowego smartfonu wszelkie niedogodności, firma Nokia zdecydowała się na wypłatę każdemu z nich po 100 dolarów.

100 dolarów dla niezadowolonych właścicieli Nokia Lumia 900 1

Nokia Lumia 900 była reklamowana jako smartfon wolny od wad. Tymczasem, już w kilka dni po wprowadzeniu nowego telefonu na rynek, pierwsi użytkownicy zaczęli zgłaszać problemy w uzyskiwaniu połączenia z internetem. Część egzemplarzy smartfonów rozłączała stale transmisje danych po sieci komórkowej lub nie pozwalała korzystać z danych pakietowych.

Firma Nokia przyznała się do błędu i zapowiedziała, że w jak najkrótszym czasie poprawi usterki oprogramowania. Aby uspokoić dotychczasowych klientów i zachęcić potencjalnych nowych nabywców do dokonania zakupu, producent zdecydował się na podarowanie każdemu użytkownikowi zgłaszającemu usterki 100 dolarów. Jest to nawet więcej, niż kosztuje smartfon, który dostępny jest w sklepach w cenie od 99,99 dolarów.

Firma Nokia potwierdziła, że zgłaszane przez użytkowników problemy są jak najbardziej uzasadnione. Usterka była wynikiem tego, w jaki sposób smartfon zarządza pamięcią. Firma stwierdziła, że jest on spowodowana wadliwym oprogramowaniem.

Klienci mogą wymieniać swoje telefony w sklepach AT&T lub czekać na aktualizacje oprogramowania do 16 kwietnia.

Promocja polegająca na wypłacie rekompensaty dla niezadowolonych użytkowników Nokia Lumia 900 w wysokości 100 dolarów dla każdego, potrwa do północy 21 kwietnia.

za: Allthingsd.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry