100 tysięcy prowizji w Programie Partnerskim Skąpiec.pl

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl podsumował swój Program Partnerski. Przez minione 5 miesięcy  wydawcy stron biorących udział w programie zarobili ponad 100 000 zł. Zdaniem porównywarki cen to wynik starannego dopasowania form reklamowych do treści poszczególnych witryn. 

Skąpiec.pl uruchomił swój Program Partnerski w lipcu 2009 roku. Adresowany jest on do posiadaczy serwisów internetowych. Prowizja naliczana jest od każdego użytkownika, który zostanie przekierowany z Serwisu Partnerskiego na Skąpiec.pl (klikając na formę reklamową), a następnie  przejdzie na stronę  współpracującego z porównywarką sklepu. Prowizja ta wynosi 80 % wartości opłaty netto, jaką Skąpiec pobiera za przekierowanie do poszczególnych sprzedawców.

Przyjęte założenia programu przyniosły pozytywne efekty. Od stycznia do maja 2010 roku Serwisy Partnerskie, biorące udział w programie zarobiły ok. 100 000 zł.  Należy tu dodać, że program był intensywnie rozwijany przez ostatnie 12 m-cy. Skąpiec.pl postawił  przede wszystkim na różnorodność form reklamowych.

– Podczas współpracy z naszymi Partnerami kładziemy nacisk na zapewnienie szerokiej gamy widgetów, których wielkość i design można starannie wkomponować w treści prezentowane na stronie wydawcy. Im mniej będą one nachalne, tym lepiej pozwolą zmonetyzować ruch na danym serwisie – podkreśla Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry