1000 ofert na e-petrol.pl

Zaledwie roku i kilku miesięcy potrzebowała firma e-petrol.pl, by stać się znanym i cenionym partnerem dla podmiotów z branży naftowej.

Wrocławska spółka trafiła w niszę rynkową i z sukcesem ją wykorzystała. Na efekty nie trzeba było długo czekać. 20 sierpnia 2002 firmie przybył kolejny powód do radości – już po dziesięciu miesiącach od uruchomienia, na Elektronicznej Giełdzie Paliw pojawiła się tysięczna oferta.

Platforma transakcyjna stworzona przez e-petrol.pl, jako miejsce spotkań biznesowych dla firm zajmujących się obrotem paliwami, umożliwia znalezienie najkorzystniejszej oferty, zarówno kupna jak i sprzedaży oraz zawarcie transakcji. Sprzedającym pozwala na obniżenie kosztów handlowych i zwiększenie obrotu towarowego, Kupującym zapewnia niezależność i bezpieczeństwo, pozwala na swobodny wybór dostawcy.

Elektroniczna Giełda Paliw umożliwia Klientom e-petrol.pl samodzielne składanie i kontrolowanie zleceń obejmujących wszystkie gatunki benzyn, oleju napędowego, opałowego, gazu płynnego (LPG) oraz innych produktów petrochemicznych.

Realizacja umów handlowych i pozyskiwanie nowych Klientów sprawia, że liczba ofert pojawiających się w ciągu jednego miesiąca ciągle rośnie. Średnio, w ostatnim półroczu (w okresie od lutego do lipca 2002), pojawiało się 128 nowych ofert miesięczne; 78% ogólnej liczby to oferty sprzedaży, zaś 22% stanowiły zapytania o możliwość zakupu paliw. Średnia miesięczna wartość paliw, oferowanych przez sprzedających wyniosła ponad 16 mln PLN. Od września 2001, kiedy to uruchomiona została platforma transakcyjna e-petrol.pl, łączna wartość towaru przekroczyła 130 mln PLN.

http://www.e-petrol.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry