1&1 Click & Build – proste i bezpieczne projekty internetowe

Firma 1&1 przedstawiła nowe aplikacje Click & Build. W nowych pakietach 1&1 Dual Hosting do systemu Linux jest dostępnych nawet 65 wysokiej jakości aplikacji do różnorodnego zastosowania. 1&1 zapewnia aktualizację i serwis rozwiązań, które są oparte na standardzie APS (Application Packaging Standard).

 

Aplikacje 1&1 Click & Build oferują wiele użytecznych funkcji. Są one przydatne zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak i profesjonalistów. Mogą być wykorzystywane do obsługi blogów, czatów, kalendarzy, platform e-learning i e-commerce oraz w systemach zarządzania treścią i projektami. Użytkownicy mają do wyboru wiele popularnych aplikacji, takich jak WordPress, Joomla, Typo3, Drupal i concrete5.

Te rozwiązania open source są wolne od reklam i mogą być łatwo dodawane, modyfikowane lub usuwane za pomocą panelu sterowania. 1&1 zapewnia ciągłą aktualizację, dzięki czemu użytkownicy mają zawsze dostęp do najnowszych funkcji oprogramowania. Ponadto ewentualne luki w zabezpieczeniach są automatycznie blokowane. Właściciele stron głównych mają mieć pewność, że ich aplikacje są dobrze chronione przed potencjalnymi atakami.

Wszystkie pakiety 1&1 Dual Hosting do systemu Linux zawierają pewną liczbę bezpłatnych aplikacji 1&1 Click& Build. Pakiety 1&1 Dual Hosting zapewniają podwójne bezpieczeństwo w oparciu o technologię redundancji rozproszonej geograficznie. Taka złożona redundancja, zlokalizowana w różnych miejscach, gwarantuje dostępność 1&1 Click & Build - proste i bezpieczne projekty internetowe 1przez 365 dni w roku. W ramach zabezpieczenia niemal w czasie rzeczywistym tworzone są wirtualnie kopie lustrzane wszystkich danych i procesów. Zapewnia to znacznie większą niż dotąd odporność serwisów internetowych na awarie.

Standard APS (Application Packaging Standard) definiuje format, za pomocą którego producenci oprogramowania mogą zapewniać zgodność swoich aplikacji z trybem „plug & play” (podłącz i pracuj). Rozwiązania te mogą być łatwo integrowane w środowiskach hostingu i udostępniane przez standardowe interfejsy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top