1&1 wprowadza rozszerzoną ofertę produktów

Od dziś polskie firmy i użytkownicy indywidualni mogą korzystać z pakietów hostingowych i serwerów oraz domen i rozwiązań pocztowych po atrakcyjnych cenach. Na klientów czekają różnorodne produkty – od tych, które zapewniają nawet niedoświadczonym użytkownikom obecność w Internecie za niespełna dziesięć złotych miesięcznie, po wydajne serwery dedykowane do zastosowań profesjonalnych. 1&1 oferuje również rozwiązanie Dynamic Cloud Server – serwer działający w środowisku typu cloud, który stanowi innowację na polskim rynku.


1&1 wprowadza rozszerzoną ofertę produktów 1„Od sierpnia 2010 r., kiedy weszliśmy na polski rynek, nasz Pakiet na dzień dobry wybrało 40 000 klientów. Tak duże zainteresowanie potwierdza, że Polska jest obecnie najbardziej dynamicznym rynkiem w Europie. Z naszą rozszerzoną ofertą chcemy przyczyniać się do dalszego rozwoju tego rynku i przekonywać użytkowników indywidualnych oraz małe i średnie firmy o korzyściach płynących z efektywnej obecności w sieci“ – mówi Oliver Mauss, międzynarodowy dyrektor generalny firmy 1&1 Internet.

W ramach promocji nowych produktów 1&1 oferuje specjalne warunki. Przez pierwszy rok po wprowadzeniu na rynek pakietów stron internetowych 1&1 Standard, 1&1 Perfect i 1&1 Professionell będzie można kupić za 50% ceny standardowej. W zależności od poziomu wydajności, te kompleksowe rozwiązania zapewniają od 50 do 200 GB przestrzeni internetowej, od 100 do 1000 kont pocztowych, od 20 do 100 baz danych MySQL oraz oprogramowanie do samodzielnego tworzenia stron internetowych. Transfer danych jest nieograniczony, a w cenę, zależnie od wielkości pakietu, jest wliczona jedna lub więcej domen .pl. Za pomocą standardowego pakietu 1&1, klient może skutecznie zaistnieć w sieci za kwotę mniejszą niż 150 złotych w ciągu pierwszego roku.

Biorąc pod uwagę potrzeby dynamicznego rynku w Polsce, 1&1 oferuje domeny najwyższego poziomu za 9,90 złotych przez pierwszy rok. Cena ta dotyczy zarówno domen .pl, jak i .eu, .com, .net, .org, .info oraz .biz.

Klienci zainteresowani własnymi serwerami dedykowanymi w jednym z bezpiecznych centrów danych 1&1, mają do wyboru cztery poziomy wydajności w cenach od 199,90 złotych do 1199,90 złotych miesięcznie. 1&1 oferuje również dynamiczne serwery działające w środowisku typu cloud – Dynamic Cloud Server. Umożliwiają one dostosowywanie parametrów wydajności do potrzeb użytkownika. Klienci mogą wybrać od jednego do czterech rdzeni procesora, od 1 do 15 GB pamięci RAM oraz od 100 do 800 GB przestrzeni dyskowej. Podstawowa cena takiego serwera wynosi 99,90 złotych miesięcznie i obejmuje jeden rdzeń procesora, 1 GB pamięci RAM oraz 100 GB przestrzeni dyskowej.

Wszystkie serwery są dostępne w wersjach Linux i Windows. Podobnie jak w przypadku pakietów hostingowych, również dla serwerów 1&1 oferuje nieograniczony transfer danych. Dzięki temu, udane projekty internetowe nie stwarzają ryzyka wzrostu kosztów z powodu dużego ruchu. W skład pakietów serwerów wchodzą najnowsze wersje paneli administracyjnych Parallels Plesk, które znacznie ułatwiają zarządzanie. Klient może bezpłatnie wybrać wersję Parallels Plesk Pannel 10 lub Parallels Small Business Panel 10.

1&1 wprowadza rozszerzoną ofertę produktów 2Pakiet 1&1 MailXChange oferuje polskim firmom wszechstronne rozwiązanie komunikacyjne usprawniające pracę zespołową. 1&1 MailXchange łączy administrowanie indywidualnymi kontami e-mail, danymi kontaktowymi, kalendarzami i zadaniami z rozbudowanymi funkcjami pracy zespołowej oraz administrowania dokumentami. Użytkownicy mają dostęp do swoich danych osobistych z dowolnej przeglądarki, programu pocztowego Microsoft Outlook lub smartfonu. Firma może zamówić potrzebną liczbę kont i płacić za nie według ekonomicznego, skalowalnego modelu cen. Jedno konto MailXchange kosztuje 39,90 złotych miesięcznie, jednak w przypadku co najmniej 5 użytkowników jego cena spada do 19,90 złotych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry