150 tys. użytkowników Money.pl

Opublikowano: 6 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis Finansowy Money.pl odnotował kolejny wzrost oglądalności. W październiku serwis odwiedziło 150 tysięcy osób – to jest o 15% więcej niż we wrześniu i o 145% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Jednocześnie wzrosła liczba użytkowników korzystających z elektronicznych gazet Money.pl (newsletterów): Money.Dziennik, Money.Tygodnik i Money.Firma. W chwili obecnej na wszystkie tytuły zapisanych jest łącznie 25 tysięcy osób.

Spółka nie prowadziła w ostatnim czasie dedykowanych akcji promocyjnych. Wzrost popularności serwisu wiązany jest z wzrostem ogólnej liczby internautów, wzrostem zainteresowania problematyką finansową w kraju oraz czynnikami wynikającymi z osobistych preferencji użytkowników polskich wortali biznesowych.

http://www.money.pl

Sylwester Kozak150 tys. użytkowników Money.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.