150 tys. użytkowników Money.pl

Serwis Finansowy Money.pl odnotował kolejny wzrost oglądalności. W październiku serwis odwiedziło 150 tysięcy osób – to jest o 15% więcej niż we wrześniu i o 145% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Jednocześnie wzrosła liczba użytkowników korzystających z elektronicznych gazet Money.pl (newsletterów): Money.Dziennik, Money.Tygodnik i Money.Firma. W chwili obecnej na wszystkie tytuły zapisanych jest łącznie 25 tysięcy osób.

Spółka nie prowadziła w ostatnim czasie dedykowanych akcji promocyjnych. Wzrost popularności serwisu wiązany jest z wzrostem ogólnej liczby internautów, wzrostem zainteresowania problematyką finansową w kraju oraz czynnikami wynikającymi z osobistych preferencji użytkowników polskich wortali biznesowych.

http://www.money.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry