20 najpopularniejszych aplikacji mobilnych na Androida w Polsce

Opublikowano: 18 stycznia 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Spicy Mobile, agencja komunikacji mobilnej, prezentuje dane na temat aplikacji mobilnych wykorzystywanych w grudniu w Polsce. Jest to pierwsze opracowanie wykonane przez Spicy Mobile.

Zestawienie zawiera tylko urządzenia wykorzystujące system operacyjny Android. Dane pochodzą z badania Mobience (pasywny pomiar korzystania z aplikacji mobilnych oraz oglądalności stron poprzez urządzenia mobilne) i są dostępne dla wydawców i reklamodawców w ramach platformy Mobigate – platformy planowania, sprzedaży i zakupu powierzchni reklamowej w czołowych polskich aplikacjach mobilnych.

20 najpopularniejszych aplikacji mobilnych na Androida w Polsce 1

 

Spicy Mobile realizuje kampanie reklamowe na powierzchni przekraczającej 700 mln odsłon miesięcznie, a także oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne i badawcze dedykowane kanałowi mobile.

Sylwester Kozak20 najpopularniejszych aplikacji mobilnych na Androida w Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.