210 000 odsłon Mojewesele.com

Opublikowano: 30 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W styczniu br. niedawno powstały wortal Mojewesele.com osiągnął rekordową liczbę odsłon – 210 000. Od początku działalności, czyli od września 2003 wortal przekroczył ponad 550 000 odsłon. Warto zaznaczyć, że ilość kliknięć na stronach witryny w sumie wyniosła ponad 3 232 924.

Wortal to internetowy poradnik ślubno-weselny kierowany do wszystkich zainteresowanych organizacją uroczystości ślubnych i weselnych. Celem witryny jest dostarczanie potrzebnych informacji, porad i przydatnych wskazówek, które mogą być pomocne w czasie przygotowań do ślubu, przyjęcia weselnego czy podróży poślubnej. Wortal ma za zadanie być dla przyszłych nowożeńców swoistą „pierwszą pomocą” – Wirtualnym Organizatorem.

Serwis stara się udzielić odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują narzeczonych tzn., co, jak, gdzie, i kiedy przed ślubem, aby ich uwadze nie umknął żaden szczegół, który mógłby zakłócić uroczystości ślubne. Aby spełnić oczekiwania gości witryny wortal został podzielony na kilka części: część redakcyjna to ponad 240 wyczerpujących artykułów, informacji z kraju i ze świata, porad i wskazówek. Galeria zdjęć (kilka tysięcy), pożyteczne narzędzia dla narzeczonych – „planer” i „kontroler kosztów”, komis, forum, chat to nie jedyne niespodzianki, które czekają na surfujących po serwisie.
Bank Firm to część „handlowa” witryny.

Skierowana jest zarówno do Internautów jak i Klientów Biznesowych. Internauci znajdą tu firmy, dzięki którym będą mogli zorganizować swój ślub i wesele. Począwszy od sal weselnych czy cateringu, a na wynajmie samochodu czy orkiestry skończywszy. Dla ułatwienia szukania dział podzielony został na województwa. Dzięki temu surfowanie jest szybsze i skuteczniejsze. Codziennie do serwisu wprowadzane są nowe firmy – oferowane są 4 do wyboru sposoby prezentacji Klienta. Standardem jest wprowadzenie prostych danych teleadresowych wraz z logo i mapką dojazdu. Otrzymuje to każda firma niezależnie od tego, jaką opcję wybierze.

Na początku stycznia br. został wprowadzony dział e-zaproszenia – ogólna nazwa e-sklepu z produktami ślubnymi. Internauta ma możliwość spośród dziesiątków przykładów stworzyć własne zaproszenia ślubne, wkładki do zaproszeń, winietki na stoły weselne, etykiety na butelki, weselne tablice rejestracyjne i wiele, wiele innych produktów. Zamówione produkty są dostarczane do domu. W celu stworzenia tego działu nawiązana została współpraca z firmą KF Studio, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych druków ozdobnych.

Ponadto w serwisie zostały zamieszczone informacje na temat Partnerów redakcyjnych i firm z wortalem współpracujących, kontakt do nich, a także informacje na temat Targów branży ślubno-weselnej, jakie mają miejsce w Polsce w najbliższym czasie.

Warto nadmienić, iż wortal Mojewesele.com jest Partnerem V Wielkiej Jubileuszowej Gali Weselnej, która odbędzie się w dniach 28-29 lutego 2004 w Warszawie w Hotelu Westin.

Wortal Mojewesele.com jest własnością Agencji Interaktywnej PR & ST.
Agencja powstała w lipcu 2003r. w Warszawie i zatrudnia obecnie 9 osób.

http://www.mojewesele.com

Sylwester Kozak210 000 odsłon Mojewesele.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.