4fun.tv leci po ekstremach

Opublikowano: 8 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

4fun.tv prezentuje nową zajawkową produkcję jednego z zawodników współczesnej sceny extreme w Polsce – Martineza. POLSPORTY – program w całości poświęcony sportom ekstremalnym już na antenie stacji.
We wrześniu na antenie stacji pojawił się nowy program, będący częścią dużych zmian w jesiennej ramówce 4funu.

„To nie jest program dla ludzi o słabym sercu. Jego tematem przewodnim są sporty ekstremalne. Wszyscy lubiący wyzwania i skoki adrenaliny znajdą tu coś dla siebie. W POLSPORTY będziemy starać się zaprzeczać prawu ciążenia, robiąc hardkorowe akrobacje na każdym możliwym sprzęcie.” – mówi Martinez producent i prowadzący program POLSPORTÓW.

Fmx, basejumping, rolki, deskorolka, bmx, freeride, parkour, quady, kitesurfing, snowboard – tych elementów na pewno nie zabraknie w programie. Tym bardziej, że prowadzącym jest Martinez, pasjonat przygód spod znaku extreme. Jego ekipa jeździ po świecie w poszukiwaniu dziwnych miejsc i dyscyplin sportu, które następnie filmują i pokazują widzom POLSPORTÓW. Ich znakiem rozpoznawczym jest pasja, ciągła gotowość do nowych wyzwań i nieustanne przekraczanie granic.

4fun.tv leci po ekstremach  1

”Program jest bardzo dynamiczny i opiera się na przyjacielskiej rywalizacji członków zespołu, okraszonej sporą dawką skeczy, pięknych kobiet i porywającej muzyki” – mówi Ewa Czekała, dyrektor marketingu 4funTV.

Program powstaje przy udziale Diverse Extreme Team (projekt zrzeszający zawodników oraz eventy spod znaku X, powołany przez znaną markę odzieżową Diverse). Premierowe odcinki są emitowane w co drugi poniedziałek, o godzinie 17:00.

Hanna Laskowska4fun.tv leci po ekstremach

Podziel się!

O autorze

hania