50 000 użytkowników Gametrade.pl

Na początku marca Gametrade.pl przekroczył barierę 50 tys. zarejestrowanych użytkowników. Tym samym Gametrade.pl umacnia pozycję najbardziej aktywnej społeczności graczy, którzy wymieniają i sprzedają gry na rynku wtórnym. W lutym br. dzięki Gametrade.pl właściciela zmieniło ponad 8,5 tys. gier o łącznej wartości ponad 430 tys. złotych.

– System działa, ponieważ jest bezpieczny. Każdy użytkownik Gametrade.pl zbiera pozytywne i negatywne komentarze. Każda transakcja jest monitorowana, a nieuczciwi sprzedający szybko demaskowani – mówi Michał Szczerba, marketing manager serwisu – O aktywności i przywiązaniu użytkowników decyduje prostota Gametrade.pl. Tu naprawdę przyjemnie jest przeprowadzać transakcje, czy dosłownie w pięć sekund uzupełnić bazę posiadanych gier. Co ciekawe ilość sprzedawanych na Gametrade.pl gier porównywalna jest do ilości gier wystawionych na Allegro, które nie umożliwia jednak ich wymiany. To właśnie wymiana gier jest najpopularniejsza na Gametrade.pl. Możemy więc stwierdzić, że jeżeli chodzi o rynek wtórny w Polsce jesteśmy zdecydowanym liderem, przy wciąż sporej dynamice wzrostu – dodaje.

50 000 użytkowników Gametrade.pl 1O dojrzałości serwisu Gametrade.pl świadczyć może również, planowane na pierwszy kwartał 2011 roku,  wejście na brytyjski rynek gier, który jest ponad kilkunastokrotnie większy od polskiego. Brytyjska wersja Gametrade przechodzi obecnie ostatnie testy.

W najbliższym czasie Gametrade.pl wzbogaci się również o sekcję sprzętową. Użytkownicy będą mogli sprzedawać oraz wymieniać używane peryferia, gadżety, konsole i komputery.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry