7000 nagród w „Trzy Minuty”

Konkurs zorganizowany przez MNI Premium potrwa od 26 lipca do 22 sierpnia. W SMS-ową akcję zaangażowali się trzej operatorzy komórkowi – ERA, ORANGE i PLUS. W konkursie będzie można wygrać 7 000 nagród o łącznej wartości ponad 250 000 zł.

Szerokie dotarcie konkursu zapewniają patroni medialni – Super Express, Wirtualna Polska, MTV, Viva, VH1, Comedy Central i współpraca z Polskim Radiem BIS. To z tych mediów oraz z akcji promocyjnych operatorów uczestnicy konkursu dowiedzą się, na jaki numer powinni wysłać smsem odpowiednie hasło, aby wygrać nagrodę. Zaangażowanie operatorów telefonii komórkowej oraz mediów o różnorodnych grupach docelowych to pomysł i efekt pracy MNI Premium. Firma, będąc częścią giełdowej Grupy MNI S.A., specjalizuje się w dużych projektach wykorzystujących telefonię mobilną i stacjonarną.

„Dla MNI Premium to świetna okazja, aby pokazać potencjał firmy, która sprawnie i profesjonalnie obsługuje największe w Polsce akcje marketingowe z wykorzystaniem usług mobilnych.” – komentuje Dariusz Adamczyk, Kierownik Projektów Multimedialnych MNI Premium.

Nagrody będą przyznawane co trzy minuty – stąd właśnie nazwa konkursu „Trzy minuty”. Podczas trwania akcji przewidziane są również kumulacje. Wtedy wygrane będą padać co minutę. Wygrać można zarówno wartościowy sprzęt RTV, jak i tak zwane „nagrody jokery” – Forda Fusion lub kwotę 10 000 zł. Każdy uczestnik otrzyma również nagrodę gwarantowaną – kontent mobilny od MNI Premium.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top