7Peak prezentuje nową wersję systemu rezerwacji On-Time.pl

Opublikowano: 11 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

7Peak, agencja e-commerce, wprowadza na rynek nową wersję On-Time.pl,  systemu rezerwacji usług przez internet. Wdrożenie aplikacji umożliwi klientom szybkie i łatwe umawianie wybranych terminów.
W ramach systemu On-Time.pl każda firma może zaoferować swoim klientom dostęp on-line do świadczonych usług. Wgląd do terminarza jest możliwy przez przeglądarkę, tak więc wystarczy połączenie z internetem, aby zarezerwować wybrany termin wizyty, czy usługi.

On-Time.pl oferuje także prosty w obsłudze system powiadomień sms i e-mail, dzięki czemu klienci na czas otrzymują przypomnienie o umówionym terminie.

Najnowsza wersja On-Time.pl kierowana jest do bardzo wielu różnych branż, między innymi: kosmetycznej, medycznej, fitness, itp. W branży motoryzacyjnej narzędzie odniosło sukces: On-Time.pl funkcjonuje od dawna w sieci serwisów Driver Polska i posiada doskonałą statystykę z całego okresu współpracy (ponad 100 000 usług zarezerwowanych przez internet oraz 30 000 aktywnych użytkowników).

http://On-Time.pl

Sylwester Kozak7Peak prezentuje nową wersję systemu rezerwacji On-Time.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.