7Peak prezentuje nową wersję systemu rezerwacji On-Time.pl

7Peak, agencja e-commerce, wprowadza na rynek nową wersję On-Time.pl,  systemu rezerwacji usług przez internet. Wdrożenie aplikacji umożliwi klientom szybkie i łatwe umawianie wybranych terminów.
W ramach systemu On-Time.pl każda firma może zaoferować swoim klientom dostęp on-line do świadczonych usług. Wgląd do terminarza jest możliwy przez przeglądarkę, tak więc wystarczy połączenie z internetem, aby zarezerwować wybrany termin wizyty, czy usługi.

On-Time.pl oferuje także prosty w obsłudze system powiadomień sms i e-mail, dzięki czemu klienci na czas otrzymują przypomnienie o umówionym terminie.

Najnowsza wersja On-Time.pl kierowana jest do bardzo wielu różnych branż, między innymi: kosmetycznej, medycznej, fitness, itp. W branży motoryzacyjnej narzędzie odniosło sukces: On-Time.pl funkcjonuje od dawna w sieci serwisów Driver Polska i posiada doskonałą statystykę z całego okresu współpracy (ponad 100 000 usług zarezerwowanych przez internet oraz 30 000 aktywnych użytkowników).

http://On-Time.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry