„Pełny portfel” z Open Finance w TVN CNBC Biznes

Ruszył wspólny projekt doradców Open Finance i telewizji TVN CNBC Biznes – cykl „Pełny portfel” w magazynie „Fakty Ludzie Pieniądze”. W ramach współpracy, analitycy firmy omawiają najważniejsze zagadnienia dotyczące finansów osobistych.
„Pełny Portfel” w magazynie „Fakty Ludzie Pieniądze” to cykl, w którym codziennie na antenie TVN CNBC Biznes, a w każdy czwartek także w TVN24, analitycy Open Finance mówią o tym, jak mieć pełny portfel. W programie eksperci – Emil Szweda, Mateusz Ostrowski, Aleksandra Łukasiewicz, Bernard Waszczyk i Adam Nożykowski – w prosty i jasny sposób tłumaczą zasady rządzące rynkiem finansowym oraz odpowiadają na pytania widzów i internautów.

Tematyka „Pełnego portfela” została podzielona na pięć osobnych bloków tematycznych, dotyczących m.in. zarządzania pieniędzmi, funduszy inwestycyjnych, kredytów mieszkaniowych i nieruchomości, oraz innych propozycji rynku finansowego, przedstawianych od poniedziałku do piątku w magazynie „Fakty Ludzie Pieniądze” ok. godz. 19.50.

Na potrzeby projektu „Pełny portfel” w magazynie „Fakty Ludzie Pieniądze” w TVN CNBC Biznes, została uruchomiona specjalna strona internetowa w portalu TVN24.pl (http://www.tvn24.pl/, zakładka „Fakty Ludzie Pieniądze”), będąca platformą komunikacji pomiędzy widzami, a twórcami programu. W trakcie trwania audycji, można także telefonować do redakcji.

– Chcemy, aby widzowie mieli aktywny udział w powstawaniu naszego cyklu, dlatego proponujemy im możliwość kontaktu oraz zachęcamy do dyskusji w Internecie – mówi Krzysztof Olszewski, koordynujący projekt ze strony Open Finance. – Wierzymy, że dzięki udziałowi w programie najlepszych ekspertów, odpowiemy na wszystkie ważne pytania – w tym to najważniejsze: jak mieć pełny portfel? – dodaje.

Programem „Pełny portfel” Open Finance rozpoczyna długoterminową współpracę z TVN CNBC Biznes, TVN24 oraz portalem TVN24.pl. Firma zdecydowała się także na działania reklamowe, obejmujące m.in. sponsoring i emisje spotów reklamowych. Projekt koordynuje dom mediowy MPG, obsługujący Open Finance w zakresie zakupu mediów.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top