9sekund.pl przejmuje Spedytor.biz

Wraz z początkiem 2008 roku, firma 9sekund Sp. z o.o. zarządzająca internetową porównywarką cen 9sekund.pl przejęła Spedytor.biz – niszowy serwis ogłoszeniowy dla firm transportowych.
„Decyzję o przejęciu serwisu spedycyjnego podjęliśmy ze względu na dynamiczny wzrost niszowych serwisów ogłoszeniowych. Mając na względzie 100.000 firm spedycyjnych w Polsce, uważamy, że serwis ma przed sobą duży potencjał rozwoju” – komentuje Andrzej Zając, Prezes Zarządu 9sekund Sp. z o.o.

Spedytor.biz jest tematycznym serwisem ogłoszeniowym skierowanym do firm transportowych i spedycyjnych. Zainteresowana firma spedycyjna może dokonać prezentacji swojej oferty jak również zamieszczać ogłoszenia transportowe oraz moderować nimi tak, aby były na bieżąco aktualizowane a tym samym wiarygodne dla potencjalnych partnerów biznesowych. Spedytor.biz stara się również dostarczać na bieżąco informacje oraz zagadnienia z powiązaną ściśle branżą transportową.

Zakup serwisu przez 9sekund jest już drugim przejęciem w ostatnim czasie. Na początku grudnia 2007 roku, 9sekund Sp. z o.o. dokonała zakupu porównywarki usług Viglo.pl, mając na celu tworzenie grupy serwisów e-commerce wzajemnie się uzupełniających.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top